Smycze reklamowe – cena, rodzaje i inne informacje

Udostępnij

Smycze reklamowe to zdecydowanie popularny i często spotykany gadżet. Wiele osób używa ich na co dzień. Można je spotkać w różnych ciekawych barwach i z grafikami, dlatego są świetnym pomysłem na chwytliwą reklamę Twojej marki.

smyczeJeżeli chcesz dotrzeć do większej grupy klientów i zwrócić ich uwagę praktycznym gadżetem, to zamów dla swojej firmy smycze reklamowe z logo. W Caprea znajdziesz szeroki wybór produktów reklamowych, w tym smycze o różnych długościach, wielkościach karabińczyków i nie tylko. Dowiedz się, do czego mogą służyć smycze reklamowe, jaka jest ich cena i zalety.

Do czego służą smycze reklamowe?

Smycze reklamowe to świetny gadżet, który możesz rozdawać swoim klientom podczas wydarzeń takich jak targi pracy, konferencje i nie tylko. Są rewelacyjnym dodatkiem do podarunku dla partnerów biznesowych i kontrahentów. Pozwalają dotrzeć do szerszego grona klientów. Smycze reklamowe są praktyczne i mają szerokie zastosowanie. Jest to dobre rozwiązanie dla pracowników, którzy w ten sposób mogą nosić swoje identyfikatory, a także stać się ambasadorami i reklamować firmę.

Oprócz popularnego zastosowania, jakim jest przypinanie kluczy, można również przypiąć do nich smartfona, który będzie w zasięgu rąk. Dzięki nim Twój klient już nigdy nie zgubi swojego pendrive’a. Nie da się ukryć, że to przedmiot, z którego chętnie korzysta wiele osób. Nadają się do wielokrotnego użytku i nigdy się nie kończą. Swoją funkcję mogą spełniać przez długie lata, przypominając o Twojej marce. Tym prostym gadżetem zwrócisz uwagę swoich klientów na Twoje usługi bądź produkty. Dlatego z pewnością warto wybrać do promocji smycze reklamowe. Cena tego produktu jest naprawdę atrakcyjna. Na stronie https://www.caprea.com.pl/ masz szeroki wybór produktów, które pomogą Ci w stworzeniu oryginalnej kampanii reklamowej.

Jakie są rodzaje smyczy reklamowych?

Decydując się na hurtowy zakup smyczy reklamowych z logo Twojej firmy, warto poznać wcześniej różne ich rodzaje i wybrać ten, który najbardziej będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Popularnym modelem są smycze wykonane z taśmy satynowej. Są niezwykle wytrzymałe i świetnie prezentują każdy nadruk. Dodatkowo mają delikatnie lśniącą powłokę, która jest przyjemna w dotyku. Tutaj znajdziesz wszystkie rodzaje smyczy reklamowych: https://www.caprea.com.pl/kategoria-produktu/breloki-i-smycze/smycze

Na smyczach materiałowych wykonuje się druki dwustronne, sublimacyjne, które odporne są na ścieranie. Do produkcji tego gadżetu wykorzystuje się również lateks, który zapobiega zniszczeniu i zamoczeniu. Na tym tworzywie wykonuje się nadruki za pomocą techniki tampondruku. Szeroki wybór pozwoli Ci wybrać odpowiednie smycze reklamowe. Cena ich jest zależna od wybranego materiału i modelu.

Jakie mają zalety smycze reklamowe?

Smycze reklamowe mają sporo zalet, które przekonują wielu przedsiębiorców do inwestycji. To gadżet, który z pewnością zawsze będzie miło przyjęty przez Twoich klientów i z chęcią będą z niego korzystać. Są bardzo szybkie w produkcji, dlatego możesz być pewien, że w krótkim czasie otrzymasz swoje zamówienie. Nie da się ukryć, że wyróżniają się praktycznym charakterem, są wielofunkcyjne i uniwersalne. Możesz wybrać odpowiednią grubość taśm, długość, wielkość karabińczyka i zastosować swój oryginalny wzór jak np. logo firmy. Za ich pomocą dotrzesz do każdej grupy odbiorców — kobiet, mężczyzn i dzieci.

Niewątpliwie największą ich zaletą jest niski koszt produkcji. Wystarczy niewielka inwestycja, aby stworzyć chwytliwą reklamę za pomocą takiego gadżetu jak smycze reklamowe. Cena takiego produktu to zaledwie kilka złotych, a Twoja firma ma szanse na efektowną promocję. Koniecznie sprawdź ofertę w Caprea i wybierz gadżety, które przyciągną nowych klientów.

Najnowsze

Zobacz również