Skinwallet chce uruchomić platformę transakcyjną Marketplace za kilkanaście dni

Udostępnij

SkinwalletSkinwallet zakończył prace deweloperskie i prowadzi finalne testy własnej platformy transakcyjnej typu Marketplace, którą zamierza uruchomić w przeciągu najbliższych kilkunastu dni, podała spółka.

„W ostatnim czasie zakończyliśmy główne prace deweloperskie oraz rozpoczęliśmy finalne testy platformy. Równolegle pracujemy nad dostosowaniem systemów płatności, aby w dniu uruchomienia Marketplace jak najwięcej użytkowników z różnych krajów mogło dokonać zakupu wybranego skina. Wszystko wskazuje na to, że w przeciągu najbliższych kilkunastu dni gracze z całego świata będą mogli kupować skórki oraz inne dobra cyfrowe za pośrednictwem naszej autorskiej platformy” – powiedział prezes Kornel Szwaja, cytowany w komunikacie.

W ramach nowej platformy użytkownicy będą mogli sprzedawać i kupować skiny z gier „CS:GO” oraz „Dota 2” bezpośrednio od innych użytkowników. Na początku fani wspomnianych gier będą mogli nabywać za pośrednictwem platformy skórki oraz przedmioty znajdujące się w katalogu dostępnych przedmiotów. W drugiej kolejności spółka pozwoli również innym użytkownikom na wprowadzanie własnych zleceń sprzedaży, podano także.

„Obecnie spółka prowadzi własną platformę do handlu dobrami cyfrowymi w grach typu Instant, która oferuje możliwość łatwej, bezpiecznej i natychmiastowej sprzedaży dóbr cyfrowych, czyli wirtualnych przedmiotów z gier (m.in. 'Counter Strike: Global Offensive’, 'Dota 2′ czy 'Team Fortress 2′). Jest to jeden z największych serwisów skupujących dobra cyfrowe z gier metodą mass-deposit na rynku i największa polska strona zajmująca się handlem takimi dobrami” – czytamy także.

Skinwallet to platforma handlu dobrami cyfrowymi w grach wideo. Głównym rynkiem aktywności spółki jest gra „Counter-Strike: Global Offensive”, platforma umożliwia również handel przedmiotami z gry „Dota 2” oraz „Team Fortress 2”, a w kolejnych miesiącach planowane jest uruchomienie możliwości handlu dobrami cyfrowymi z kolejnych gier. Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect we wrześniu 2020 r.

ISBnews
ISBnews
Agencja informacyjna ISBnews od lat dostarcza najistotniejszych informacji o życiu gospodarczym zarówno dla inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Szeroki przekój depesz ISBnews pozwala każdemu znaleźć interesujący go temat.

Najnowsze

Zobacz również