Sieć sklepów Spar rozpoczęła współpracę z Everli w zakresie dostawy zakupów

Udostępnij

Sieć sklepów Spar rozpoczęła współpracę z Everli – platformą specjalizującą się w dostawach zakupów do domu, podała firma. Usługa dostępna jest obecnie w trzech miastach – na terenie Poznania, Rzeszowa i Warszawy. Wkrótce będzie dostępna dla klientów z kolejnych miejscowości.

To kolejny kanał dostaw zakupów oferowany przez sieć Spar – obok dostaw własnych, dostaw przez aplikację Wolt oraz opcji Spar Drive. Natomiast platforma Everli wzbogaciła się o kolejne oficjalne partnerstwo, zwiększając przy tym liczbę dostępnych produktów, podano.

„Od początku roku intensywnie rozbudowujemy różnorodne kanały dostaw i bezkontaktowego odbioru zakupów – zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Ze względu na pandemię częściej decydują oni o zmianie dotychczasowych przyzwyczajeń – chociaż nadal chcą korzystać z naszej bogatej oferty produktów świeżych, wysokiej jakości warzyw i owoców, a nawet chrupiącego pieczywa. Dlatego proponujemy kolejną opcję dostaw – przy współpracy z platformą Everli. Chcemy rozszerzać tę usługę na kolejne miasta, bo właśnie w miastach nasze zamówienia online rosną najszybciej. Zależy nam, by klienci mogli szybko otrzymać swoje zamówienie ze sklepu – a w Everli to możliwe już w ciągu kilku godzin. Nasi klienci mogą więc wybrać dostawę w różnych opcjach lub osobisty odbiór zakupów w formule Spar Drive” – powiedział dyrektor e-commerce w sieci Spar Dawid Kaszuba, cytowany w komunikacie.

The Spar Group Ltd. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu w RPA. The Spar Group Ltd. działa również w innych krajach afrykańskich, w tym w Angoli, Zambii, Botswanie, Namibii, Mozambiku, Malawi, Lesotho, Suazi. Firma działa również w Irlandii, południowo-zachodniej Anglii, Szwajcarii i na Sri Lance.

ISBnews
ISBnews
Agencja informacyjna ISBnews od lat dostarcza najistotniejszych informacji o życiu gospodarczym zarówno dla inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Szeroki przekój depesz ISBnews pozwala każdemu znaleźć interesujący go temat.

Najnowsze

Zobacz również