Ship Graveyard Simulator 2: Prologue – już dostępny na Steam

535
Ship Graveyard Simulator 2: Prologue

Prolog gry Ship Graveyard Simulator 2 jest już dostępny za darmo na platformie Steam. Studio Games Incubator wydało prolog nadchodzącej drugiej części Ship Graveyard Simulator, gra powraca większa i lepsza niż wcześniej. Podobnie jak w przypadku pierwszej części gry Games Incubator zdecydował się udostępnić darmowy prolog dla graczy jeszcze przed oficjalną premierą pełnej wersji gry.

Ship Graveyard Simulator 2: PrologueDobrze znany symulator niszczenia wraków statków jest już dostępny na platformie Steam. Games Incubator postanowił wypuścić prolog, aby zebrać sugestie, pomysły i opinie graczy przed premierą pełnej wersji Ship Graveyard Simulator 2. Prolog to także bardzo dobra okazja dla graczy, którzy chcą sprawdzić grę przed jej oficjalną premierą. Gracze dzięki prologowi mogą zapoznać się z zupełnie nowym światem, mechanikami i zupełnie nowymi rozwiązaniami stworzonymi w drugiej części Ship Graveyard Simulator.

W Ship Graveyard Simulator 2: Prologue gracze będą mieli do dyspozycji nowe, większe statki, nową mechanikę rozgrywki, funkcje i ulepszenia, ale także znane mechaniki z pierwszej części gry, które zostały znacznie ulepszone. Prolog zawiera wiele elementów do zniszczenia we wrakach, w tym silniki, pompy, panele kontrolne i wiele innych. Gracze mogą spodziewać się nowych zadań i wyzwań.

Praca na cmentarzysku statków to jedna z najniebezpieczniejszych prac na świecie, więc załóż kask i kamizelkę odblaskową, zakasaj rękawy i zacznij niszczyć wraki statku.

Prolog jest dostępny w 13 językach: angielskim, francuskim, włoskim, niemieckim, hiszpańskim (Hiszpania), japońskim, koreańskim, polskim, rosyjskim, chińskim uproszczonym, chińskim tradycyjnym, tureckim i portugalskim (Brazylia).

Niezależnie od tego, czy jesteś weteranem gry, czy dopiero zaczynasz rozbierać statki, Ship Graveyard Simulator 2: Prologue zapewni Ci godziny rozgrywki i satysfakcji z rozbiórki statków.

ai
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments