Rusza Metamorfoza Finansowa – ruch społeczny, którego celem jest zmiana podejścia Polaków do finansów osobistych!

143

Już 30.07.2023 startują zapisy do Konkursu Metamorfoza Finansowa, na najbardziej spektakularną zmianę dotyczącą sytuacji finansowej Polek i Polaków. W Konkursie wziąć udział może każdy, kto chce dokonać swojej finansowej przemiany.

Metamorfoza Finansowa Polek i Polaków

Konkurs jest akcją ogólnopolską. Rozpocznie się we wrześniu 2023 i potrwa do marca 2024 roku. Każdy uczestnik konkursu otrzyma bezpłatne wsparcie merytoryczne, w ramach którego wchodzą:

  • Czteromodułowy kurs finansowy, zawierający podstawy zarządzania budżetem domowym, strategię pracy z majątkiem, efektywnej spłaty zadłużenia, elementy bezpieczeństwa finansowego;
  • Dziennik Metamorfozy Finansowej – narzędzie umożliwiające monitorowanie postępów w indywidualnej transformacji podejścia do finansów osobistych;
  • Poradniki zarządzania budżetem domowym, bezpieczeństwa gospodarstwa domowego oraz przyszłości emerytalnej;
  • Konsultacje z planerem finansowym;
  • Spotkania live w mediach społecznościowych z liderami projektu Dawidem Kozioł i Grzegorzem Kuszem, podczas których których prowadzący będą odpowiadać na pytania uczestników w zakresie finansów osobistych.

Weź udział w konkursie!

Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, która przez pół roku trwania rywalizacji dokona największej przemiany swojej sytuacji finansowej, dążąc do bezpieczeństwa finansowego i postaw świadomego zarządzania finansami osobistymi. Zwycięzcy zostaną wyłonieni podczas uroczystej gali konkursowej organizowanej 5-6 kwietnia w Krakowie w ramach największej w Polsce i jednej z większych w Europie konferencji inwestycyjnych Invest Cuffs.

– Mając na uwadze potrzebę uzupełnienia luki w bezpłatnej edukacji finansowej i korzyści, jakie może przynieść podniesienie świadomości finansowej Polaków, zdecydowaliśmy się podjąć trud dostarczenia bezpłatnych narzędzi edukacyjnych oraz rozwijania społeczności Metamorfoza Finansowa pod hasłem przewodnim #niewstydzesiefinansow. Ta inicjatywa i towarzyszący jej konkurs mają na celu zaangażowanie Polaków w podejmowanie działań, które mają na celu dbanie o stabilność finansową i otwartość na rozmowy i pytania o finanse, które nadal bywają tematem tabu. Głęboko wierzymy w to, że działanie odbije się szerokim echem w polskich domach i zaszczepi w nich ideę bogacenia się przy zachowaniu bezpieczeństwa finansowego – komentują pomysłodawcy akcji Dawid Kozioł i Agent Specjalny – Grzegorz Kusz.

Projekt organizowany jest przy współudziale: Finansowozalezni, Fundacji Invest Cuffs, influencera Grzegorz Kusz – Agent Specjalny oraz InPartners. Patronat nad konkursem objęli m.in.: Grupa Medialna Comparic, Europejska Federacja Doradców Finansowych EFFP Polska, NamZalezy.pl, FinansowyPreppers.

– Od niemal 20 lat czynnie działamy na polu edukacji finansowo-inwestycyjnej i w obszarze badań nad postawami finansowymi Polaków. Organizując też od 10 lat konferencję inwestycyjną Invest Cuffs, identyfikujemy coraz większe zainteresowanie inwestycjami w różnych klasach aktywów, ale mimo to wciąż widać potrzebę uzupełniania wiedzy na temat tej jakże ważnej bazy finansowej, zarządzania finansami osobistymi i planowania bezpieczeństwa finansowego. Stąd też dostrzegamy ogromny potencjał w akcji Metamorfoza Finansowa i jako Fundacja Invest Cuffs z przyjemnością angażujemy się zarówno w organizację akcji jak i udostępnienie przestrzeni na realizację uroczystej gali wieńczącej konkurs. – dodają Marcin Wenus, Prezes oraz Izabela Kozakiewicz-Frańczak, Wiceprezes Fundacji Invest Cuffs.

Jak wziąć udział w konkursie? Należy wysłać zgłoszenie poprzez formularz dostępny na stronie www.metamorfozafinansowa.pl.

ai
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments