Revolut – kryptowaluty dla wszystkich

222

„I kryptowaluty dla wszystkich” – tak uważają chyba specjaliści z Revolut. Firma poinformowała, że udostępnia teraz dla wszystkich swoich klientów możliwość kupowania cyfrowych walut. Przypomnijmy, że tej pory mogli je kupować jedynie klienci mający plany Premium lub Metal. Teraz szansę na kupienie pierwszego w życiu bitcoina mają też użytkowników opcji standardowej. Jakby tego było mało, Revolut ma w planach włączenie handlu złotem.

Kto się nie rozwija, ten ginie!

Revolut słynie już z tego, że niemal stale rozszerza swoje usługi. Nas najbardziej interesuje jednak handel kryptowalutami. Teraz te ostatnie będą dostępne dla wszystkich klientów, a nie tylko dla userów mających plany Premium i Metal. Użytkownicy opcji Standard mają co świętować.
Obecnie prowizja od transakcji dla wszystkich pozostaje taka sama i wynosi 1,5%. Dla klientów podstawowego planu wzrośnie jednak w maju do 2,5 proc.

Złoto

Osoby, które skorzystały z planu Standard otrzymają już za niedługo możliwość handlu złotem. Kiedy? Ponoć już w tym miesiącu. Prowizja wyniesie 1,5%. Użytkownicy Premium i Metal będą mogli skorzystać z tego rozwiązania z niezmienioną opłatą wynoszącą 0,25% wartości transakcji.


Prowadzisz firmę i potrzebujesz rozwiązań dla biznesu? Sprawdź Revolut dla Biznesu.


 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments