Przeżyj Bezcenne® Chwile z Traficarem – darmowe spełnianie marzeń!

konkurs Mastercard

Traficar logoMarka Traficar wraz z partnerem głównym, Mastercard Bezcenne® Chwile oraz Partnerem Prezentem Marzeń organizuje wyjątkowy konkurs. Do wygrania są niebagatelne nagrody, które pozwolą skupić się na tym, co najcenniejsze – na niezapomnianym doświadczeniu, które pozostawi bezcenne wspomnienia i pozwoli wrócić do niedawno minionych wakacyjnych chwil.

konkurs MastercardTraficar wie, jak spełniać marzenia i chętnie dowiezie swoich użytkowników tam, gdzie zmieniają się w rzeczywistość! W dniach 12-16 września, każdego dnia roboczego, między godziną 9:00 a 10:00, marka kolejno opublikuje w swojej aplikacji pytania konkursowe, a aby przeżyć bezcenne chwile, użytkownik będzie musiał udzielić na nie odpowiedzi. 3 osoby, które poprawnie odpowiedzą na najwięcej z nich w jak w najkrótszym czasie, otrzymają atrakcyjne nagrody, którymi są voucher Prezentu Marzeń na kwotę 1200 złotych uprawniający do lotu balonem dla dwojga, a także 800 złotych do wykorzystania w aplikacji Traficar. Dla laureata czwartego miejsca przewidziano nagrodę pocieszenia – voucher Prezentu Marzeń na 300 złotych oraz voucher do Traficara na kwotę 500 zł.

Jak mówi Konrad Karpiński, dyrektor Traficara: Chcemy, by nasi użytkownicy mieli z naszą marką jak najlepsze wspomnienia i to właśnie dlatego, wraz z partnerami, postanowiliśmy podarować uczestnikom doświadczenie, o którym będą pamiętać przez całe życie. Jestem przekonany, że zainteresowanie konkursem będzie olbrzymie. Cieszę się, że jako Traficar będziemy mogli spełnić czyjeś marzenie.

Harmonogram konkursu „Bezcenne® Chwile z Traficar!”

12-16 września 2022 – czas trwania konkursu, zbieranie zgłoszeń i odpowiedzi w aplikacji mobilnej Traficar,
21 września 2022 – rozwiązanie konkursu, publikacja wyników,
28 września 2022 – wręczenie nagród laureatom.

Konkurs „Bezcenne® Chwile z Traficar” organizowany jest przez markę Traficar. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej: https://tiny.pl/wghgx

Aplikację Traficar można pobrać bezpłatnie ze sklepów Google Play, App Store orz Huawei AppGallery.

ai
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments