Powstaje seria NFT „Gry o tron”

638

Warner Bros. ogłosiło wydanie kolekcji niewymienialnych tokenów (NFT) dot. serialu HBO „Gra o Tron”.

Gra o tron w wersji NFT

Kolekcja NFT zostanie wyemitowana przed 2023 rokiem i będzie nosić nazwę “Game of Thrones: Build Your Realm”. NFT pozwolą właścicielom na stworzenie swoich awatarów. Inwestorzy dostaną też dostęp do dodatkowych e-przedmiotów – będą mogli zdobyć wirtualną broń dla swoich awatarów, a do tego gromadzić nowych członków swojej grupy oraz ulepszać swoje postacie. Wszystko to umożliwi zbudowanie swojego królestwa.

Jeff Marsilio, CEO i współzałożyciel Nifty’s, powiedział:

Co jakiś czas pojawia się film lub serial telewizyjny, który tak bardzo przesuwa granice swojego gatunku, że na zawsze zmienia twórczy krajobraz. Gra o Tron to seria dla tego pokolenia. Firma Nifty’s jest zachwycona współpracą z Warner Bros. Discovery w globalnych produktach konsumenckich, aby nadal przesuwać granice kreatywności i wyobraźni poprzez nowy rodzaj cyfrowej kolekcji, która pozwoli fanom serii połączyć się jak nigdy dotąd.

Josh Hackbarth, dyrektorem ds. rozwoju biznesu NFT w Warner Bros. Discovery, twierdzi:

Naszym celem, jak zawsze w przypadku fanów, jest stworzenie nowych sposobów na interakcję z historiami i postaciami, które kochają. Jesteśmy podekscytowani możliwością rozszerzenia fandomu dzięki temu ekskluzywnemu programowi kolekcjonerskiemu. Chcemy zaangażować fanów na głębszym poziomie, pozwalając im zwiększyć ogólne doświadczenie.

Nifty’s podało, że Daz 3D, które jest znane z projektów NFT dla CloneX i RTFKT Murakamiego, będzie współpracować przy projektowaniu, rozwoju i produkcji NFT Gry o Tron.

Ceny NFT nie są znane, ale znamy problemy Warnera

Ceny NFT nie są znane. Wiadomo jednak, że Warnes Bros. ma pewne problemy. W trzecim kwartale roku spółka odnotowała straty w wysokości 3,4 mld dolarów. Cały jej długi wynosi już aż 53 mld dolarów. Sugeruje to, że firma może wycenić tokeny dość drogo.

Dziś HBO emituje nowy serial ze świata „Gry o tron” – „Ród smoka”. Jak na razie produkcja okazała się wielkim hitem. Za nami 1. jego sezon.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments