Polyslash ma umowę z Movie Games na stworzenie gry 'Drug Dealer Manager'

836

PolyslashPolyslash podpisał umowę z Movie Games dotyczącą stworzenia gry o roboczym tytule „Drug Dealer Manager”, podała spółka. Premiera gry planowana jest na IV kwartał 2021 r.

„Na podstawie niniejszej umowy spółka jako twórca i współwydawca odpowiedzialna będzie za stworzenie gry na komputery PC, przy czym strony umowy przewidują możliwość wykonania gry na inne platformy m.in. Nintendo Switch. Movie Games S.A. jako zamawiający będzie właścicielem autorskich praw majątkowych do gry” – czytamy w komunikacie.

Z tytułu realizacji zawartej umowy Polyslashowi przysługuje wynagrodzenie ryczałtowe płatne w ratach miesięcznych zgodnie z harmonogramem oraz wynagrodzenie zmienne w wysokości określonego procenta zysków netto ze sprzedaży gry, płatne na podstawie miesięcznych raportów sprzedaży gry. Umowa została zawarta na czas potrzebny do jej wykonania.

„Wysokość wynagrodzenia emitenta z tytułu zawartej umowy, ze względu na specyfikę branży produkcji gier, na moment jej zawarcia jest niemożliwa do określenia lub oszacowania. Wynagrodzenie spółki uzależnione jest od ilości sprzedanych egzemplarzy gry, którą trudno przewidzieć” – czytamy dalej.

Polyslash to studio z siedzibą w Krakowie. Największą produkcją studia jest gra „We. The Revolution”. Należy do grupy kapitałowej PlayWay. Polyslash dziś debiutuje na rynku NewConnect.

Poprzedni artykułMovie Games ma umowę z Iron VR ws. przeniesienia gier na platformy VR
Następny artykułNajlepsze parki wodne w Polsce – gdzie je znajdziemy i ile kosztują?
Agencja informacyjna ISBnews od lat dostarcza najistotniejszych informacji o życiu gospodarczym zarówno dla inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Szeroki przekój depesz ISBnews pozwala każdemu znaleźć interesujący go temat.
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
11 miesięcy temu

Drug Dealer – hmmm to może być ciekawe. Już się nie mogę doczekać 😛