Polska Izba Przemysłu Chemicznego zaprasza na X Kongres Polska Chemia

Udostępnij

Polska Izba Przemysłu Chemicznego (PIPC) zaprasza do Lubelskiego Centrum Konferencyjnego na X Kongres Polska Chemia, który odbędzie się 13-14 czerwca 2023 r. To wydarzenie, które w ramach poprzednich edycji przyciągnęło już ponad 8500 uczestników, będzie okazją do wymiany doświadczeń, dobrych praktyk i udziału w wyjątkowych sesjach tematycznych, bazujących na aktualnej problematyce branży chemicznej.

X Kongres Polska Chemia

Udział w jubileuszowym Kongresie to szansa na wymianę doświadczeń, prezentację innowacyjnych pomysłów i strategii dla przemysłu chemicznego, a także uczestnictwo w sesjach tematycznych i uroczystej gali z okazji 35-lecia istnienia PIPC.

Tegoroczna edycja Kongresu skupi się na obszarach tematycznych, takich jak:
• regulacje,
• inwestycje i finansowanie,
• zrównoważona logistyka,
• cyrkularny przemysł,
• ludzie dla chemii,
• bezpieczna fabryka przyszłości,
• energia przyszłości.

W ciągu dwóch dni uczestnicy będą mieli szansę wziąć udział w kilkunastu sesjach w ramach kilku bloków tematycznych, z udziałem kilkudziesięciu prelegentów.

Polska Izba Przemysłu Chemicznego jako organizator wydarzenia – jak co roku – dokłada wszelkich starań, by sprostać potrzebom zrzeszonych podmiotów i wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom, zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Dlatego też X Kongres Polska Chemia to nie tylko innowacyjna formuła agendy, zróżnicowane formaty wystąpień, lecz także po raz pierwszy – połączenie strefy konferencyjnej ze strefą expo w wyjątkowych przestrzeniach Lubelskiego Centrum Konferencyjnego.

Na zakończenie pierwszego dnia Kongresu odbędzie się uroczysta gala z okazji 35-lecia istnienia PIPC, która będzie okazją do spotkania i nawiązania kontaktów z innymi przedstawicielami branży chemicznej.

X Kongres Polska Chemia to unikalna agenda, liczni eksperci, renomowani partnerzy, strefa expo i networking.

Rejestracja na X Kongres Polska Chemia już trwa!

Wszystkie szczegóły dostępne są na: www.kongrespolskachemia.pl

Miło nam jest poinformować, że Portal Portfel Polaka został patronem medialnym wydarzenia X Kongres Polska Chemia.

Polska Izba Przemysłu Chemicznego to organizacja, która zrzesza przedsiębiorstwa z sektora chemicznego oraz instytucje, w tym naukowe i badawcze związane z tą branżą. Celem PIPC jest promowanie rozwoju przemysłu chemicznego w Polsce, poprawa warunków prowadzenia działalności przez przedsiębiorców w tej branży, a także wspieranie innowacyjności i zrównoważonego rozwoju w przemyśle chemicznym.

Najnowsze

Zobacz również