Pierwsza w tym roku edycja Tech MeetUp – już sekundy ratują ludzkie życie

Udostępnij

Pierwsza w tym roku edycja Tech MeetUp – już sekundy ratują ludzkie życieOd momentu wykonania połączenia na numer alarmowy 112 do przyjazdu służb ratowniczych podejmowane są setki jeśli nie tysiące małych kroków, które dzieją się z dala naszych oczu. Dyspozytorzy działają  w swoistych centrach dowodzenia gdzie synchronizowane są liczne informacje, które umożliwiają wysyłanie najlepszej pomocy z możliwych.

Już niedługo odbędzie się Tech MeetUp

Tematem tegorocznego Tech MeetUp, który odbędzie się 26 stycznia w Krakowie będą rozwiązania techniczne umożliwiające realizację zadań służb bezpieczeństwa.

Merytoryka, wiedza i inspiracja – to wszystko co marka Motorola Solutions nieustanie promuje w swoich działaniach dydaktycznych i szkoleniowych. Krakowski oddział firmy jest jednym z największych w Europie centrów badawczych. Posiadając tak duże zaplecze, specjaliści z branży technologicznej chcą dzielić się ogromną wiedzą, a także inspirować do zmian i rozwoju.

Podczas tegorocznego Tech MeetUp odbędą się trzy prezentacje m.in. Server-sent events as a way of real-time updates, gdzie prelegentem będzie Adrian Krzemiński związany z web developmentem. Druga konferencja dotyczyć ma Microfrontend design, a omawiać ją będzie Łukasz Bugajski związany wdrażaniem projektów opartych na architekturze microfrontend pomiędzy wieloma aplikacjami.

Ostatnia część skupi się na, Multi-screen Web Applications gdzie prezentacje poprowadzi Bartłomiej Olejak, który posiada siedemnastoletnie doświadczenie w procesach wytwórczych oprogramowania.

Po każdym z wykładów odbędą się sesje Q&A oraz net working.

Po ogromnej dawce wiedzy przyjdzie również czas na rozmowy w nieco luźniejszej atmosferze. Styczniowy Tech MeetUp został stworzony dla programistów pragnących poszerzyć swoją wiedzę w projektowaniu aplikacji, jednak zainteresować może najbardziej developerów specjalizujących się w oprogramowaniu aplikacji webowych.

WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU

Tech MeetUp Motorola Solutions odbędzie się we wtorek 26.01.2023, o godzinie 18.00 w Browarze Lubicz, ul. Lubicz 17J Kraków. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się na platformie Evenea.

Najnowsze

Zobacz również