Numer na dom LED – 3 powody, dla których warto go kupić

Udostępnij

Bezpieczeństwo naszego domu i nas samych jest dla nas kwestią priorytetową. Jak o nie dbać? Wielu ludzi uważa, że kupując solidne, antywłamaniowe drzwi i montując w domu monitoring, są oni absolutnie bezpieczni. Niestety, nie jest to do końca prawdą, ponieważ do tematu bezpieczeństwa warto podchodzić szeroko. Montując coraz to więcej kamer zapominamy, że kluczem do naszego bezpieczeństwa są – tak często pomijane przez nas – podstawy, na przykład tabliczka z numerem domu na elewacji naszej nieruchomości.

To właśnie numer na dom jest w stanie uratować Wasze życie w sytuacji, kiedy karetka pogotowia lub straż pożarna – w momencie zagrożenia życia bądź zdrowia – próbuje zlokalizować, gdzie znajduje się Wasz dom. Podświetlany numer na dom LED sprawi, że Wasz dom będzie łatwiejszy do znalezienia, a w efekcie – w momencie, kiedy liczą się minuty bądź sekundy – uratuje Wam lub Waszym bliskim zdrowie oraz niekiedy życie. Dlaczego warto zamontować na elewacji swojej nieruchomości numer na dom LED? Jakie ma zalety i czym wyróżnia się on na tle zwykłych, klasycznych, niepodświetlanych tabliczek z adresem? Już wyjaśniamy. Zostańcie z nami do końca.

Numer na dom LED – dlaczego jest lepszym wyborem?

Na początku zaznaczmy, że w tym artykule nie będziemy w ogóle tłumaczyć, czym tak właściwie jest tabliczka adresowa bądź numer na dom, gdyż każdy z nas świetnie zdaje sobie sprawę, o czym mowa. Warto w tym miejscu jednak podkreślić istniejącą między nimi różnicę. Numer na dom ze światłem LED działa nieco inaczej niż niepodświetlana tablica. Z racji tego, że nie musicie włączać i wyłączać oświetlających go latarni, lamp, zewnętrznych kinkietów – jest on dla Was wygodny w użytku i w 100% bezobsługowy.

WAŻNE! Pamiętajmy, że oświetlenie tablicy z adresem jest naszym – regulowanym przez polskie prawo – obowiązkiem. Numer domu musi być widoczny nawet po zmierzchu.

3 zalety numeru na dom LED – dlaczego warto taki kupić?

1. Wysoka jakość świecenia

Światło LED jest rodzajem oświetlenia wykorzystywanym w oświetleniu wnętrz, ale także w oświetleniu zewnętrznych elementów naszego domu. Światło LED jest mocne, białe, wyraźne i sprawia, że elementy, które są w jego okolicy, są mocno widoczne. Jeśli zatem chcecie, aby tablica adresowa na Waszym domu była widoczna z daleka, koniecznie zdecydujcie się na światło LED.

2. Rozwiązanie bezobsługowe

Numer na dom LED to urządzenie niesamowicie nowoczesne i wygodne w użytkowaniu. Został w nim zastosowany automatyczny system uruchamiania światła. Najprościej rzecz ujmując, numer uruchamia się sam w momencie, kiedy za oknem robi się ciemno.

3. Gwarancja bezpieczeństwa

Numer na dom z oświetleniem LED jest rozwiązaniem innowacyjnym, które zapewni Wam i Waszym bliskim bezpieczeństwo w momencie zagrożenia życia. To właśnie on usprawni przyjazd karetki pogotowia, samochodu straży pożarnej czy radiowozu policji, kiedy za oknem zapadnie już zmrok, a Wy będziecie potrzebować ich pomocy.

DODATKOWO!

Dzięki numerom LED na dom, bez problemu dotrą do Was po zmroku kurierzy, listonosze, dostawcy jedzenia oraz – odwiedzający Was po raz pierwszy – znajomi. Ułatwcie im znalezienie swojej nieruchomości i już dziś, jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, zamówcie wysokiej jakości numer na dom LED z asortymentu marki CUCUDO.

Najnowsze

Zobacz również