M. Ciepły i M. Jarzębowski sprzedali w ABB łącznie 1 287 500 akcji LiveChat

193

LiveChatPrezes LiveChat Software Mariusz Ciepły oraz przewodniczący rady nadzorczej Maciej Jarzębowski zakończyli proces budowania przyspieszonej księgi popytu (ABB), podało LiveChat Software. Jego celem była sprzedaż do 1 287 500 akcji spółki, stanowiących nie więcej niż 5% udziału w kapitale i głosów.

„Zgodnie z otrzymanym zawiadomieniem w następstwie procedury ABB:

1) Mariusz Ciepły otrzymał od inwestorów instytucjonalnych deklaracje popytu na wszystkie akcje spółki, jakie pan Mariusz Ciepły zamierzał zbyć na podstawie procedury ABB, tj. 643 750 akcji spółki, stanowiących łącznie 2,5% kapitału zakładowego spółki oraz uprawniających łącznie do 2,5% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu spółki, po cenie sprzedaży za jedną akcje równą 95 zł; oraz

2) Maciej Jarzębowski otrzymał od inwestorów instytucjonalnych deklaracje popytu na wszystkie akcje spółki, jakie pan Maciej Jarzębowski zamierzał zbyć na podstawie procedury ABB, tj. 643 750 akcji spółki, stanowiących łącznie 2,5% kapitału zakładowego spółki oraz uprawniających łącznie do 2,5% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu spółki, po cenie sprzedaży za jedną akcje równą 95 zł” – czytamy w komunikacie.

Zgodnie z zawiadomieniem, planowany dzień zawarcia transakcji sprzedaży akcji w wykonaniu procedury ABB to 26 października 2020 r., wskazano również.

Akcjonariusze sprzedający wskazali ponadto w zawiadomieniu, że w dniu transakcji Mariusz Ciepły oraz Maciej Jarzębowski złożą wobec Trigonu Domu Maklerskiego, firmy inwestycyjnej obsługującej procedurę ABB oraz pośredniczącej w transakcjach sprzedaży, dyspozycje blokady pozostałych posiadanych akcji spółki, obejmujące zakaz zbywania akcji spółki w okresie 360 dni licząc od dnia transakcji.

Wrocławska firma jest jednym z największych na świecie dostawców oprogramowania typu „live chat dla biznesu”. Spółka zadebiutowała na warszawskiej giełdzie w 2014 r.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments