Lokum Deweloper wprowadził do oferty 390 mieszkań w Lokum Porto we Wrocławiu

251

Lokum DeweloperLokum Deweloper wprowadził do sprzedaży 390 lokali w inwestycji Lokum Porto we Wrocławiu, podała spółka.

„Lokum Porto to nasz nowy, wieloetapowy projekt we Wrocławiu. Obecnie rozpoczynamy sprzedaż dwóch pierwszych etapów inwestycji, których budowę zamierzamy zakończyć w pierwszej połowie 2022 roku. Osiedle powstanie w doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta i Kępy Mieszczańskiej, a także licznych ośrodków biznesowych. Planując osiedle kierowaliśmy się sprawdzonymi rozwiązaniami, które zostały wielokrotnie docenione przez naszych klientów, dzięki czemu oferta mieszkań jest bardzo atrakcyjna i zróżnicowana” – powiedział prezes Bartosz Kuźniar, cytowany w komunikacie.

Lokum Porto powstanie tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Rozbudowana oferta osiedla obejmuje mieszkania o metrażach od 27 do 120 m2 i zróżnicowanych układach – od mniejszych lokali 1- i 2-pokojowych, po duże: 3-, 4-, a nawet 5-pokojowe. Przynależeć do nich będą balkony i tarasy – największe o powierzchni do 76 m2, podano także.

Lokum Deweloper to deweloper mieszkaniowy z Wrocławia. Od 2014 r. jego obligacje są notowane na rynku Catalyst, natomiast w 2015 r. spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW. W 2019 r. sprzedała 268 lokali.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments