LOCALMARKET.no – znajdź lokalny produkt lub usługę w Norwegii

Polacy to najliczniejsza nacja wśród mniejszości narodowych zamieszkujących Norwegię. Według danych Centralnego Urzędu Statystycznego Norwegii (SSB) na początku 2020 roku kraj ten zamieszkiwało blisko 120 tys. osób, których krajem ojczystym jest Polska. Dla nich właśnie powstał portal LOCALMARKET.no, który oferuje pomoc w dotarciu do szerokiej bazy lokalnych produktów i usługodawców. Jak działa platforma? Dlaczego warto z niej skorzystać? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w niniejszym artykule.

W jakim celu powstał portal LOCALMARKET.no?

Właścicielem portalu LOCALMARKET.no jest firma LOCALMARKET GROUP AS, która działa na norweskim rynku już od 2014 roku. Platforma powstała w celu oferowania najlepszych lokalnych produktów i usług, co pozwala jej klientom w łatwy sposób zaoszczędzić czas i pieniądze. Do dziś skorzystało z niej ponad 20 tys. klientów indywidualnych oraz ponad 4 tysiące firm.

Hasłem przewodnim zgodnie z którym funkcjonuje LOCALMARKET GROUP AS są słowa: wszyscy klienci i partnerzy biznesowi muszą być zadowoleni. Dlatego też platforma LOCALMARKET.no nie jest porównywarką ofert, ale oferuje kompleksowe doradztwo w zakresie lokalnych produktów i usług oferowanych w Królestwie Norwegii. Profesjonalny konsulting pozwala zaproponować klientowi rozwiązanie, które jest najlepsze w jego aktualnej sytuacji. Misją firmy jest pomaganie ludziom w rozwiązywaniu ich problemów. Pomaga ona w zrozumieniu reguł rządzących światem oraz podejmowaniu świadomych decyzji.

LOCALMARKET.no – szeroka gama usług

Platforma LOCALMARKET.no to platforma ekspercka, która oferuje profesjonalne usługi konsultingowe w zakresie lokalnych produktów i usług. Z doradztwa mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i firmy, które chcą świadomie podejmować decyzje. Platforma skupia się na 6 głównych filarach, a mianowicie pośrednictwie ubezpieczeniowym, finansowym i emerytalne, a także obrocie nieruchomościami, poradach prawnych i księgowości. Podstawowa gama produktów i usług cały czas się rozszerza, a obecnie znajduje się w niej np. doradztwo w zakresie odszkodowań, czy pomoc w znalezieniu fachowca (np. hydraulika, elektryka, czy księgowego). W przypadku klientów biznesowych dostępna jest również pomoc w założeniu firmy, czy jej rozwoju.

LOCALMARKET.no – szukaj online, kupuj offline

Platforma LOCALMARKET.no łączy świat online z usługami stacjonarnymi. Umożliwia klientom wyszukiwanie rozwiązań w Internecie i zachęca do skorzystania z produktów, czy usług oferowanych przez lokalne firmy. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne dla klientów, ponieważ zarabia on na prowizji otrzymywanej od partnerów oferujących swoje produkty, czy usługi. Platforma działa obecnie w 3 językach, a mianowicie polskim, norweskim i angielskim. Dzięki temu coraz częściej korzystają z niej nie tylko Polacy.

Klient korzystający z platformy wysyła formularz, w którym przedstawia swoje potrzeby. W odpowiedzi zwrotnej otrzymuje na maila szeroki zakres informacji dotyczący produktów i usług, którymi jest zainteresowany. Są to odpowiednio wyselekcjonowane dane, które wynikają z badania potrzeb. Zawierają najlepszą ofertę pod względem stosunku jakości do ceny oraz instrukcję, jak krok po kroku z niej skorzystać.

Portal LOCALMARKET.no jest skierowany głównie do Polaków przebywających w Norwegii. Oferuje im pomoc w załatwianiu codziennych spraw, jak i podejmowaniu ważnych życiowo decyzji, np. zakup mieszkania. Wszystko to dzięki wyszukiwaniu lokalnych ofert produktów i usług, które stanowią najlepsze rozwiązanie sytuacji w danym momencie. Unikatowe działanie platformy pozwala wynegocjować najkorzystniejsze dla klienta warunki, a co za tym idzie zaoszczędzić pieniądze.

ai
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments