jUWenalia merytorycznie – Fundacja Invest Cuffs przygotowuje porcję wiedzy dla studentów

277

jUWenalia 2023 – największe muzyczne święto studentów Uniwersytetu Warszawskiego w tym roku urozmaicone zostanie wyjątkowymi wystąpieniami o tym co dziś ważne w życiu, biznesie, gospodarce.

O TYM CO WARTO W DZISIEJSZYCH CZASACH WIEDZIEĆ

Już 12-13 maja po raz kolejny odbędą się jUWenalia Uniwersytetu Warszawskiego. Majowe święto studentów w tym roku będzie wzbogacone o dawkę wyjątkowej wiedzy, w tematach, które dziś są ważne, warte uwagi i pozostają w kręgu zainteresowań młodego pokolenia.

Wśród wątków tematycznych pojawią się – geopolityka, gospodarka, trendy ESG, nowe technologie, startupy i innowacje, web3 czy nawet kosmos. W sobotnich godzinach wieczornych organizowane będą natomiast wystąpienia o sztuce – zarówno tej namacalnej, offline jak i tej tokenizowanej, w metaverse. Rozmowy o sztuce nawiązują do nocy muzeów, która będzie miała miejsce właśnie w sobotę 13 maja.

Za organizacją merytorycznych wystąpień, debat oraz power speech’y, agendą tematyczną oraz zaproszonymi gośćmi stoi Zespół Fundacji Invest Cuffs, wyspecjalizowany w organizacji edukacyjnych konferencji i targów o tematyce finansowej i inwestycyjnej.

Możliwość organizacji strefy merytorycznej jUWenaliów jest dla nas ogromną radością. Organizując od lat szereg wydarzeń edukacyjnych w tematyce inwestycyjnej, widzimy jak zmieniają się obszary zainteresowań Polaków w kwestii finansów, inwestycji, gospodarki, biznesu, jak ewoluują wśród osób starszych i młodszych. Obserwujemy jak w dzisiejszych czasach ważne dla osób młodych są tematy, które będą mieć wpływ na życie codzienne i biznes jutra. Stąd też agenda jUWenaliów jest nieprzypadkowa i wyróżniają się w niej tematy dotyczące innowacji, impact investingu, ale również geopolityki, ESG czy obcowania ze sztuką przy wykorzystaniu technologii. – komentują organizatorzy strefy merytorycznej – Marcin Wenus, Prezes oraz Izabela Kozakiewicz-Frańczak, Wiceprezes Fundacji Invest Cuffs.

jUWenalia odbędą się 12-13 maja w Warszawie, na Kampusie Głównym Uniwersytetu Warszawskiego, przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28.

Pełna agenda wydarzenia oraz informacje dodatkowe dostępne są na stronie: https://investcuffs.pl/juwenalia-uw/

ai
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments