Jak dobrać idealny prezent na urodziny dla bliskiej osoby?

Udostępnij

Chyba nie ma na świecie osoby, która choć raz nie stanęłaby przed koniecznością wyboru prezentu urodzinowego dla bliskich. W Katalogu Marzeń świetnie wiemy, że dawanie jest znacznie przyjemniejsze niż otrzymywanie i właśnie dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do podsuwania pomysłów na prezent naszym klientom. Jeśli i ty chcesz dowiedzieć się jak wybrać idealny prezent na urodziny dla bliskiej osoby, koniecznie przeczytaj nasze wskazówki i przekonaj się, że poszukiwania perfekcyjnego upominku nie muszą być żmudne i męczące.

Sprawdź, co lubi solenizantprezent urodzinowy

Dowiedzenie się tego, co lubi osoba, którą chcemy obdarować, jest podstawowym, pierwszym krokiem w każdych poszukiwaniach idealnego prezentu. Warto, aby każdy upominek był jak najlepiej dopasowany do osoby, którą obdarowujesz. Rozwijanie pasji i zainteresowań to dobry trop, którym warto podążać podczas kupowania prezentów. Dlaczego więc nie zamienić tradycyjnego upominku rzeczowego na przykład na voucher podarunkowy, dzięki któremu będzie można spróbować czegoś zupełnie nowego? Sprawdź, jak jeszcze wybrać ciekawe prezenty na urodziny.

Przekonaj się, o czym marzy osoba dmuchająca świeczki

Nie bój się pytań – czasami znacznie lepiej jest porozmawiać z obdarowywanymi wprost i spytać, co chcieliby dostać, niż „strzelać w ciemno”. Spróbuj też wytężyć pamięć i być może przypomnieć sobie wasze niedawne rozmowy. Nie mamy wątpliwości, że jeśli czegoś bardzo chcemy, wspominamy o tym mimochodem, powracając do pewnych tematów częściej niż zwykle.

Przekonaj się, o czym marzy solenizant, a zrobisz potężny krok w stronę wspaniałego prezentu urodzinowego dla bliskiej osoby.

Przeprowadź wywiad – korzystaj z podpowiedzi

Doskonałym sposobem na zdobycie informacji o wymarzonym prezencie dla solenizanta jest tradycyjna rozmowa z jego rodziną i przyjaciółmi. Nie unikaj proszenia o radę innych, bo właśnie w ten sposób możesz spełnić największe marzenie twojego bliskiego.

Dobrym pomysłem, zwłaszcza jeśli chcesz zrobić niespodziankę, będzie utrzymanie poszukiwań idealnych prezentów w tajemnicy. Współczesny świat umożliwia nam nawiązywanie kontaktów nie tylko osobiście, ale także na przykład przez internet, więc z dochowaniem sekretu nie powinno być problemu. Nasi Doradcy ds. Marzeń wiedzą, że trafione w dziesiątkę pomysły są efektem wielogodzinnych rozmów z innymi – dlaczego więc nie skorzystać z podpowiedzi naszych bliskich i w ten sposób nie sprawić, że dzień urodzin krewnego czy przyjaciela będzie naprawdę wyjątkowy?

Upewnij się, że prezent się nie powtórzy

Ten punkt na liście kroków do wykonania podczas poszukiwania idealnego prezentu na urodziny dla bliskiej osoby oszczędzi niemiłych niespodzianek. Choć nie ulega wątpliwości, że prezent dawany prosto z serca cieszy najbardziej, bo jednak dwa identyczne upominki mogą nieco zmniejszyć entuzjazm obdarowywanego. Aby uniknąć takiej „wpadki”, podpytaj bliskich o to, co planują wręczyć solenizantowi i w ten sposób wybierz dla niego jakiś inny, niepowtarzalny prezent.

Ustal prezentowy budżet

W ten sposób unikniesz nieprzyjemnych rozczarowań związanych z wyborem upominków spoza twoich możliwości finansowych. Aby ustalić budżet, warto skorzystać ze specjalnych „suwaków”, które znajdziesz po lewej stronie witryny sklepu internetowego. Możesz też zdecydować się na wybór kategorii produktów w stylu: „Prezent do 50 zł”, „Upominek do 100 zł”, albo posortować widoczne w naszym sklepie internetowym prezenty w kolejności „od najtańszego do najdroższego”. Każdy taki krok to ważny etap poszukiwań prezentów urodzinowych dla najbliższych.

Skorzystaj z filtrów w naszym sklepie online

W internetowym sklepie Katalogu Marzeń znajdziesz wiele ułatwień, dzięki którym znalezienie świetnego prezentu dla solenizanta okaże się „pestką”. W pierwszej kolejności warto sprawdzić poszczególne kategorie prezentowe, takie jak „Prezent na 20 urodziny”, „Prezent dla 30 urodziny”, albo „Prezent na pięćdziesiątkę”.

W sklepie online są też liczne filtry, pośród których znajdziesz:

  • miasto, w którym będzie realizowana wybrana atrakcja;
  • zakres cenowy upominku,
  • szczegóły dotyczące solenizanta – płeć, liczbę osób, które chcesz uszczęśliwić voucherem
  • i charakter podarunku – kulinarny, romantyczny, sportowy i wiele innych.

Pamiętaj, że na realizację każdego bonu prezentowego z Katalogu Marzeń jest aż 365 dni od chwili zakupu. Ponadto, możesz też wymienić voucher, jeśli okaże się to konieczne.

Dodaj coś od siebie – spersonalizuj prezent urodzinowy

Jeżeli pomimo wykonania wszystkich powyższych kroków wciąż masz wrażenie, że twój prezent nie jest wystarczająco osobisty, nie wahaj się przed jego personalizacją. W jaki sposób najlepiej się do tego zabrać? Możesz na przykład dodać do opakowania wstążkę w ulubionym kolorze solenizanta. Innym pomysłem będzie przyczepienie do pudełka czy torebki liściku – karneciku, na którym znajdzie się nie tylko imię obdarowywanego, aby też na przykład kilka ciepłych słów w jego kierunku. Być może spróbujesz nawet napisać krótką rymowankę o zabawnym wydźwięku?

Najnowsze

Zobacz również