Jacht, jako szeroko dostępna alternatywa dla spędzania wolnego czasu. Rozmowa z Tomaszem Suproniem

Udostępnij

Spędzanie czasu na jachcie kojarzy się w Polsce przede wszystkim z pieniędzmi. Jak wskazuje Tomasz Suproń, rozmówca programu Comparic24, astronomiczne kwoty takiej formy spędzania czasu, to jeden z mitów, które spółka ma zamiar obalić.

Easy Yachting

Jacht jako alternatywna forma wypoczynku

– Bardzo często jest to zdecydowanie ciekawsza alternatywa do wypoczynku hotelowego, bo po pierwsze mamy takie same warunki hotelowe na jachcie, a po drugie możemy przemieszczać się w sposób nieograniczony i spędzać czas za każdym razem w innym miejscu. – wskazuje Tomasz Suproń, Prezes Zarządu.

– Jest to doskonała alternatywa dla ludzi, którzy po prostu chcą spędzać bardziej aktywnie czas. I absolutnie nie jest to rzecz droga. To jest, jak wspomniałem mit (jeden z wielu), który będziemy starali się obalać. – dodaje także.

Jak słyszymy na antenie Comparic24, choć jachty kojarzą się przede wszystkim z luksusem i pieniędzmi, to w praktyce ceny takich usług wcale nie muszą być aż tak nadzwyczajne. Jako wyjaśnienie tego wskazywany był chociażby podział kosztów na większą liczbę osób, które jacht może zabrać.

Kompleksowe podejście

Easy Yachting S.A. to spółka, która buduje globalny marketplace, odpowiadający na potrzeby rozwijającego się rynku jachtingu. Firma udostępnia platformę web oraz mobile, w których łączy właścicieli jachtów i sterników z osobami, chcącymi skorzystać z tej formy spędzania czasu.

Easy Yachting S.A. wystartowała z kampanią crowdfundingową, której celem jest zebranie środków potrzebnych na dokończenie prac deweloperskich IT aplikacji webowej, start usługi i wdrożenie kampanii sprzedażowych, promocyjnych oraz programów lojalnościowych.

– Udostępniamy flotę ok. 4 tysięcy jachtów w Chorwacji i Grecji. To są takie destynacje, które przez naszych klientów, przez ankietowanych, były wskazywane najczęściej i najchętniej wybierane przez turystów z Polski. – podkreśla Tomasz Suproń, Prezes Zarządu.

Najnowsze

Zobacz również