Ireneusz Pukin o doradztwie inwestycyjnym w Conotoxia

Udostępnij

Podczas konferencji i targów Invest Cuffs 2023 w Krakowie, Marcin Podlacki, redaktor Comparic24.tv, przeprowadził wywiad z Ireneuszem Pukinem – Branch Managerem w Conotoxia. Rozmowa dotyczyła najnowszej usługi w ofercie Conotoxia, czyli doradztwie inwestycyjnym.

Jak wygląda przeszłość Ireneusza Pukina związana ze światem finansów?

Ireneusz Pukin przez 20 lat pracował w branży finansowej. Następnie przez dwa lata zajmował się sprzedażą nieruchomości w Hiszpanii, a teraz wrócił do Polski i zarządza polskim oddziałem Conotoxia.

Czy Invest Cuffs to dobre miejsce do nabycia wiedzy w celu podejmowania w przyszłości lepszych decyzji inwestycyjnych?

Zdecydowanie tak, Invest Cuffs to doskonała okazja do znalezienia odpowiednich rozwiązań dla siebie, odkrycia i nauczenia się czegoś nowego z zakresu rynków finansowych oraz zdobycia bezcennego doświadczenia.

Na czym polega usługa doradztwa inwestycyjnego w ofercie Conotoxia?

To prawdziwa rewolucja na rynku inwestycyjnym. Wcześniej doradztwo inwestycyjne było usługą dostępną wyłącznie dla zamożnych klientów. Conotoxia zniosła ten limit i udostępniła tę usługę dla każdego.

Usługa ta polega na tym, że klienci Conotoxia mogą otrzymać konkretne rekomendacje kupna-sprzedaży konkretnych instrumentów finansowych. Co więcej, wszystkie rekomendacje są spersonalizowane, skrojone pod potrzeby i oczekiwania poszczególnych klientów.

Jakie inne usługi Conotoxia zamierza oferować swoim klientom?

W przyszłości Conotoxia zamierza również zaoferować swoim klientom takie usługi, jak szkolenia oraz edukacyjne materiały wideo. Część z nich oferowana jest już dziś, ale ich baza cały czas jest rozbudowywana.

Czy zainteresowanie doradztwem inwestycyjnym rośnie w ostatnim czasie?

Rynek doradztwa inwestycyjnego w ciągu kilku ostatnich lat urósł kilkakrotnie i cały czas zyskuje na popularności, podobnie jak samo zagadnienie inwestowania.

Jak skorzystać z doradztwa inwestycyjnego w Conotoxia?

Każda osoba, która posiada konto w segmencie inwestycyjnym na platformie Cinkciarz może złożyć wniosek o aktywację usługi doradztwa inwestycyjnego. Nie ma tutaj minimalnego progu wejścia, o spersonalizowaną rekomendację można poprosić niezależnie od posiadanych środków.

Mało tego – na dziś jedna rekomendacja w ramach doradztwa inwestycyjnego od Conotoxia jest bezpłatna dla wszystkich klientów platformy.

Zapraszam do samodzielnego zapoznania się z całym nagraniem, znajduje się ono poniżej:

Jakub Bandura
Jakub Bandura
Redaktor portalu PortfelPolaka.pl. Wiedzę z zakresu rynków finansowych i inwestowania zgłębiał na studiach ekonomicznych. Trader rynku OTC i Forex preferujący handel krótkoterminowy. Entuzjasta statystyki oraz analizy technicznej instrumentów finansowych.

Najnowsze

Zobacz również