Investment Market Day #1 – darmowa konferencja online już dziś od 15:00

803

Już dziś o godz. 15:00 rozpocznie się pierwsza edycja konferencji inwestycyjnej Investment Market Day. Jeśli inwestowanie to Twoja pasja lub chcesz poszerzać wiedzę w tym temacie, nie możesz przegapić tego wydarzenia. Udział w konferencji online jest bezpłatny. Wystarczy wejść na stronę investmentmarket.pl.

Investment Market Day

Investment Market Day #1 to pierwsza odsłona konferencji inwestycyjnej organizowanej przez Investment Market. W ramach tej edycji skupimy się na crowdfundingu, finansowaniu poprzez venture capital oraz rynku akcyjnym.

Konferencja rozpocznie się o godz. 15:00 i potrwa do 18:00. W trakcie 3 godzin odbędą się dwie debaty:

  • 15:00 – 16:30 – W co inwestować i dlaczego w akcje?
  • 16:30 – 18:00 – Fundusz venture capital czy platforma crowdfundingowa? Model idealny dla inwestora indywidualnego.

Pierwszą prelekcję poprowadzi Michał Stanek, Prezes Zarządu Q Value S.A., natomiast tematykę VC oraz crowdfundingu przybliży wraz ze swoimi gośćmi Izabela Kozakiewicz, Partner Zarządzający firmy iKsync Digital.

Konferencja Investment Market Day to również oficjalna inauguracja działalności spółki Investment Market – platformy, na poziomie której prywatni i instytucjonalni inwestorzy, fundusze private equity, venture capital i aniołowie biznesu mogą spotkać się z projektami, które poszukują finansowania.

Investment Market Day uroczyście otworzy dr Stanisław Kluza, pierwszy przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego.

Obserwujemy coraz większe zainteresowanie inwestorów indywidualnych projektami na wczesnym etapie rozwoju. Wiemy, że tego typu inwestycje wiążą się z wysokim poziomem ryzyka, długim horyzontem inwestycji i niską płynnością. W naszej opinii warto o tym mówić otwarcie i szeroko. Wychodząc naprzeciw pytaniom, które padają podczas spotkań z inwestorami, chcemy w ramach konferencji Investment Market Day przybliżyć zagadnienia ważne dla każdego inwestora, omawiając tym samym najważniejsze aspekty inwestowania w akcje oraz poprzez VC i crowdfunding – mówi Marcin Stosio, Prezes Zarządu Investment Market Sp. z o.o.

Investment Market Day – dlaczego warto?

  • Zdobędziesz wiedzę o rynku akcyjnym, który w ostatnim czasie święci triumfy;
  • Dowiesz się, który model może być lepszy od strony inwestora indywidualnego – VC czy crowdfunding;
  • Poznasz opinie ekspertów z wieloletnim doświadczeniem na temat inwestowania.
    Dołącz już teraz do konferencji Investment Market Day

Dołącz już teraz do Investment Market Day

O Investment Market

Investment Market to platforma, na poziomie której prywatni i instytucjonalni inwestorzy, fundusze private equity, venture capital i aniołowie biznesu mogą spotkać się z projektami, które poszukują finansowania.

Nasz zespół to doświadczeni inwestorzy, eksperci branżowi, doradcy, zarządzający oraz prawnicy, którzy pozwolą ocenić projekty i udzielą pomocy w selekcji tych o najwyższej jakości. Łącząc wiedzę i wieloletnie doświadczenia, tworzymy, unikalny na skalę europejską, zespół pozwalający na zlecenie inwestorów selekcjonować perspektywiczne projekty inwestycyjne, które są dostępne dla inwestorów w ramach Klubu Inwestora Investment Market.

Działalności Investment Market przyświeca idea agregacji oraz szczegółowej selekcji startup’ów, co przyczynia się do tego, że członkowie Klubu Inwestora otrzymują dostęp do szerokiej listy jakościowych projektów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom startup’ów, jesteśmy platformą, gdzie mogą one zaprezentować się szerokiej liście VC, PE, aniołów biznesu oraz inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych. Daje to pewność, że pitch deck projektów inkubowanych w Investment Market nie „zginie” w stosie setek innych, które inwestorzy otrzymują każdego dnia.

Investment Market w ramach swojej działalności dostarcza również kompleksowy ekosystem partnerów wspierających profesjonalny rozwój oraz skalowanie biznesu.


Investment Market informuje, że inwestowanie w projekty, firmy i startupy, a w szczególności w nowe podmioty, wiąże się z wysokim ryzykiem. Inwestycje takie mogą prowadzić do utraty części lub całości zainwestowanych środków. Inwestorzy powinni posiadać wystarczającą wiedzę, aby zrozumieć ryzyko i świadomie podejmować decyzje. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zasięgnij porady niezależnego doradcy inwestycyjnego.

Należy mieć również na uwadze, że Investment Market Sp. z o.o. w ramach swojej działalności nie prowadzi działalności maklerskiej, w tym usług oferowania instrumentów finansowych oraz usług doradztwa inwestycyjnego. Spółka nie przyjmuje oraz nie pośredniczy we wpłatach oraz transferach środków pieniężnych.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments