Dzień Inwestora Indywidualnego

Image Power planuje debiut na rynku NewConnect w I poł. 2021 r.

Udostępnij

Image Power oczekuje, że zadebiutuje na na rynku NewConnect w I połowie 2021 r., poinformowała spółka. Spółka zakończyła na Kickstarterze zbiórkę na rozwój autorskiej gry pozyskując 10 tys. dolarów kanadyjskich, podano także.

„W styczniu Image Power złożyło dokument informacyjny na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka czeka na decyzję w sprawie dopuszczenia do obrotu akcji i wyznaczenie terminu debiutu na NewConnect. Na 'małym parkiecie’ powinna pojawić się w pierwszej połowie 2021 roku” – czytamy w komunikacie.

Pod koniec stycznia spółka br. liczyła, że uda jej się jeszcze w I kwartale 2021 r. zadebiutować na NewConnect.

Image Power podało także, że z sukcesem zakończyła się na Kickstarterze jej zbiórka na rozwój autorskiej gry „Yacht Mechanic Simulator 2021”. Producent przekroczył planowany pułap 10 tys. dolarów kanadyjskich i planuje wydać grę w połowie roku. W trakcie trwającej miesiąc kampanii projekt wsparło 337 osób, a firma zebrała 10 225 CAD.

„Zainteresowanie tematyką jachtingu okazało się spore, a kampania na Kickstarterze zakończyła się zgodnie z planem. Jesteśmy wdzięczni lojalnej społeczności gamingowej za wsparcie powstania gry w takiej formie, na jakiej nam najbardziej zależy. Każdy, kto wsparł zbiórkę, uzyska wczesny dostęp do ekskluzywnej wersji demo 'Yacht Mechanic Simulator 2021′ – powiedział prezes Paweł Graniak, cytowany w komunikacie.

Produkcją gier wideo Image Power zajął się w 2019 r. Spółka skupia się na symulatorach. Jest częścią grupy PlayWay.

ISBnews
ISBnews
Agencja informacyjna ISBnews od lat dostarcza najistotniejszych informacji o życiu gospodarczym zarówno dla inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Szeroki przekój depesz ISBnews pozwala każdemu znaleźć interesujący go temat.

Najnowsze

Zobacz również