HUAWEI Watch 3: znakomity inteligentny watch

415

Dzisiaj wraz z popularnością różnorodnych inteligentnych urządzeń do noszenia, na przykład: smartwatch, bransoletki sportowe i inne inteligentne urządzenia stopniowo przeniknęły do każdych gospodarstw domowych, dostarczając użytkownikom kluczowych i ważnych informacji, takich jak godzina, data i tak dalej, zwłaszcza pojawienie się inteligentnych watch, które stopniowo zastępowały tradycyjne zegarki i stają się nieodzowną częścią życia każdego. Wśród nich HUAWEI Watch 3 to bardzo nietypowe inteligentne urządzenie, ponieważ nie tylko posiadania wszystkich funkcji tradycyjnego watcha, ale również może on łączyć się ze smartfonem. Pod względem praktyczności i zabawy inteligentne zegarki mają przewagę. Najważniejsze jest to, że HUAWEI Watch 3 dodaje również aktywne zarządzanie zdrowiem i profesjonalny tryb sportowy, który może zapewnić użytkownikom praktyczne i profesjonalne porady dotyczące zdrowia i sportu.

zegarek huawei watch 3

Delikatne wykonanie

Najpierw HUAWEI Watch 3 ma bardzo znakomity design zewnętrzny. Kiedy zobaczymy HUAWEI Watch 3 na początku i jeszcze nie spróbujemy wejść do interfejsu ustawień systemu watcha może trudno to zauważyć, że to jest inteligentny zegarek. Ogólna konstrukcja jest dość okrągła, a stylistyka jest podobna do tradycyjnego zegarka. Ponadto kolor HUAWEI Watch 3- Active to czarny. Dlatego niektórym biznesmenom ten design zewnętrzny wydaje się bardzo tajemniczy oraz stały, co oznacza, że użytkownicy mogą nosić HUAWEI Watch 3 do woli podczas podróży służbowych i towarzyskich. To będzie wyglądać elegancko i poważnie.

Pod względem wzorniczym HUAWEI Watch 3 wyposażony jest w tarczę o średnicy 46 mm, obrzeże wykonane z 3D szafirowego szkła, po 15 000 sekundach precyzyjnego polerowania, jest wyposażony w powłokę próżniową AF nano. Posiada wodoodporne funkcje i jednocześnie może również skutecznie zapobiegać odciskom palców. W rzeczywistym działaniu HUAWEI Watch 3 zapewnia bardzo przyjemne i wspaniałe dotykowe wrażenia. Mimo że jest to inteligentny zegarek, HUAWEI Watch 3 ma poczucie wyrafinowania i wysokiej jakości porównywalnej z tradycyjnym watchem z wyższej półki poziom metaliczny połysk. A kiedy użytkownicy zaczynają korzystać z systemu watcha, HUAWEI Watch 3 pokazuje pełne poczucie technologii.

Warto wspominać, że HUAWEI Watch 3 różni się od innych inteligentnych tradycyjnych watch, to pierwszy w branży inteligentny watch wyposażony w system operacyjny Hongmeng. Po uruchomieniu okazało się, że centrum aplikacji HUAWEI Watch 3 stało się układem szachownicy, ten wewnętrzny kwadrat daje całkowicie nowe poczucie na efekty wizualne. Układ aplikacji jest bardzo kwadratowy i schludny. Podczas obracania zegarka tarcza HUAWEI Watch 3 może się obracać. To jest bardzo świetne uczucie.

Zaawansowany system konfiguracji

Najpierw HUAWEI Watch 3 obsługuje funkcję karty eSIM, więc co oznacza, że może wykonywać połączenia, przesyłanie SMS i tak dalej bez telefonu komórkowego, a nawet surfować po Internecie na HUAWEI Watch 3. Także ma wbudowane niezależne Wi-Fi, NFC, Bluetooth i tak dalej. Można przesyłać zdjęcia między różnymi inteligentnymi urządzeniami. Gdy telefon komórkowy jest wyłączony, HUAWEI Watch 3 można korzystać jak maszyna do tworzenia kopii zapasowych. W przypadku słabej danych mobilnych środowisko sieciowe może być podłączony do Wi-Fi. To też jest wielka zaleta na rynku.

Ponadto HUAWEI Watch 3 posiada ponad 100 trybów treningowych. Obsługuje ponad 100 trybów treningu, między nimi zawiera 19 profesjonalnych dyscyplin halowych oraz 85 trybów niestandardowych. Potrafi automatycznie przetestować 6 najpopularniejszych rodzajów ćwiczeń. A potem w aplikacji HUAWEI Zdrowie możesz zobaczyć wszystkie dane dotyczące ćwiczenia, włącznie z konkretną trasą zarejestrowaną przez zintegrowany czujnik GPS. Poza tym HUAWEI Watch 3 również ma czujnik temperatury skóry, więc możesz szybko i łatwo testować, czy Twoja temperatura jest normalna, aby pomóc nam zadbać o siebie w najwygodniejszy możliwy sposób.

Następnie bardzo warto to zauważyć, że HUAWEI Watch 3 również obsługuje ładowanie bezprzewodowe. Mimo że nie masz ładowarki wokół sobie, nie musisz szukać gniazdka ani martwić się problemami z zasilaniem. Możesz użyć telefonu komórkowego HUAWEI z ładowaniem zwrotnym, aby doładować swój telefon komórkowy w dowolnym czasie i miejscu. To jest bardzo wygodne i dobre dla użytkowników.

HUAWEI Watch 3 nie tylko to watch o znakomitym wykonaniu i wyjątkowym designie, ale może być również używany jako telefon komórkowy do wykonywania połączeń. Specjalnie dla niektórych entuzjastów sportów na świeżym powietrzu jest to po prostu artefakt do podróżowania w dowolnym momencie. Nawet możesz podróżować bez konieczności noszenia telefonu komórkowego i nie przegapisz kluczowe połączenia. Ponadto dla ludzi biznesu HUAWEI Watch 3 ma lekki i elegancki wygląd, dynamiczny system i obsługę kart eSIM. Pozwala też bardziej zadbać o swoje zdrowie po pracy. Błogosławiony przez HarmonyOS HUAWEI Watch 3 stał się bardzo ważną częścią ekologia HUAWEI. Bez wątpliwości to jest bardzo znakomity i delikatny inteligentny watch.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments