GPW podjęła uchwałę ws. wycofania akcji Stelmetu z obrotu od 12 X

230

giełda papierów wartościowych warszawaZarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) podjął uchwałę w sprawie wycofania akcji Stelmetu z obrotu na rynku głównym GPW z dniem 12 października br., podał Stelmet.

„Zgodnie z […] uchwałą, w związku z decyzją Komisji Nadzoru Finansowego w sprawie udzielenia spółce zezwolenia na wycofanie z obrotu na rynku regulowanym akcji tej spółki, oznaczonych kodem 'PLSTLMT00010′, z dniem 12 października 2020 r. nastąpi wycofanie tych akcji z obrotu na Głównym Rynku GPW. Zgodnie z treścią uchwały zlecenia maklerskie na akcje spółki, przekazane na giełdę, a niezrealizowane do dnia 9 października 2020 r. (włącznie), tracą ważność” – czytamy w komunikacie.

W wykonaniu uchwały z obrotu na rynku regulowanym wykluczone zostaną wszystkie tj. łącznie 29 364 215 akcji serii A, B i C spółki, podkreślono.

30 września br. Komisja Nadzoru Finansowego zezwoliła na wycofanie akcji Stelmetu z obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie z dniem 12 października 2020 r.

Stelmet zajmuje się produkcją i dystrybucją drewnianej architektury ogrodowej i pelletu. Spółka zadebiutowała na GPW w 2016 r. W roku obr. 2018/2019 miała 602 mln zł skonsolidowanej sprzedaży.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments