Giełda kryptowalut z szybkimi transakcjami i rozbudowanymi mechanizmami dochodu pasywnego

Kanga Exchange
Źródło: kanga.exchange

Nowoczesne giełdy kryptowalutowe w Polsce stają się coraz popularniejsze. W artykule przedstawimy platformę Kanga Exchange – giełdę kryptowalut z szybkimi transakcjami i rozbudowanymi mechanizmami dochodu pasywnego. Zapraszamy do lektury!

Kanga Exchange
Źródło: kanga.exchange

Sukces BTC czy ETH sprawił, że inwestorzy coraz częściej decydują się na kupno bitcoinów oraz ethereum widząc w nich szansę na zwielokrotnienie kapitału w długim okresie. Dzięki rozwojowi i wzroście zaufania do technologii blockchain powstaje również wiele nowych, egzotycznych kryptowalut. Postępuje również tzw. tokenizacja – przedsiębiorcy decydują się na wykorzystanie coinów do sprzedaży udziałów w rozwijanych przez siebie projektach.

Kluczem do sukcesu w branży kryptowalutowej jest wybór odpowiedniej platformy, która umożliwia bezpieczny i szybki handel kryptowalutami w Polsce. Ekspresowe transakcje, mechanizmy dochodu pasywnego, szeroka oferta walut cyfrowych czy profesjonalne wsparcie klienta to tylko niektóre wymagania, jakie stawiane są tego rodzaju serwisom przez inwestorów. Jednym z faworytów w tym zakresie jest polska giełda kryptowalut Kanga Exchange.

Giełda kryptowalut zapewniająca szybkie transakcje kryptowalutowe

Zdolność podejmowania szybkich i trafnych decyzji jest kluczowa w odnoszeniu sukcesów na rynku kryptowalutowym. Inwestorzy muszą mieć jednak dostęp do narzędzi umożliwiających ekspresowy zakup i sprzedaż kryptowaluty. Jest to szczególnie istotne dla osób, które inwestują w bitcoina czy ethereum wykorzystując model krótkoterminowy. Na szczęście w Polsce dostępne są serwisy giełdowe realizujące wymienione w poprzednim w akapicie założenia.

Wspomniana wcześniej platforma Kanga Exchange to giełda kryptowalut zapewniająca szybkie transakcje kryptowalutowe. Serwis umożliwia handel walutami o dowolnej porze przez całą dobę, wpłaty realizowane są na bieżąco w godzinach 8:00-22:00 w dni robocze, w weekendy, a także kilka razy dziennie w dni świąteczne. Warto dodać, iż jako jedyna giełda na świecie, realizuje wpłaty i wypłaty w gotówce przy pomocy usług Kanga Kantor oraz Kanga Local.

Giełda kryptowalutowa oferująca rozbudowane mechanizmy dochodu pasywnego

Wysoki poziom bezpieczeństwa i szybkość transakcji to nie jedyne zalety, jakimi może pochwalić się Kanga Exchange. Ta polska giełda kryptowalutowa zapewnia użytkownikom szerokie spektrum rozwiązań wspierających pomnażanie kapitału. Inwestorzy mogą korzystać z modelu zarabiania na stablecoinach i depozytach PoS (Proof-of-Stake) oraz na programie partnerskim.

W tym miejscu warto szerzej omówić, czym jest i jak działa mechanizm PoS. Proof of Stake to metoda pasywnego zarabiania, która polega na udziale użytkownika w zyskach pochodzących m.in. z opłat transakcyjnych, jakie pobiera giełda kryptowalut. Są one rozliczane w formie tokenów znajdujących się na giełdzie. Inwestor ma możliwość deponowania ich na dedykowanym koncie PoS, a następnie wypłacania nagrody proporcjonalnej do depozytu. W przypadku konta PoS dla tokenów KNG nagroda ta może być powiększona o dodatkowy bonus w przypadku włączenia opcji “autozasilanie”.

Kanga Exchange
Źródło: kanga.exchange

Szeroka oferta kryptowalut oraz kryptoaktywów

Kolejnym atutem polskiej giełdy kryptowalutowej Kanga Exchange jest bardzo szeroka i stale rozwijana oferta kryptoaktywów. Użytkownicy mają możliwość handlu walutami takimi jak bitcoin, ethereum, chainlink, metahero, everdome, polygon czy Basic Attention Token, ale to nie wszystko! Platforma handlowa dostarcza inwestorom rozbudowane możliwości zakupu, sprzedaży oraz bieżącego obrotu wieloma nowymi tokenami.

W portfolio Kanga Exchange znajduje się możliwość korzystania z IEO (tzw. Initial Exchange Offering), czyli pozyskiwania kapitału w drodze emisji dedykowanego tokena wewnątrz infrastruktury giełdowej. IEO stanowi doskonałą alternatywę, a jednocześnie uzupełnienie dla tradycyjnego crowdfundingu czy rozwiązań takich jak New Connect. Wprowadzając swój token na giełdę kryptowalut można bowiem pozyskać środki na rozwój projektu.

Łatwe płatności walutami wirtualnymi dzięki Karcie Kanga

Karta Kanga to świetne rozwiązanie umożliwiające proste i szybkie płatności walutami cyfrowymi. Użytkownicy platformy Kanga Exchange posiadający kartę mają możliwość płacenia nimi za codzienne zakupy. Zaletą karty debetowej Kanga są m.in. liczne cashbacki w sklepach internetowych, czyli nawet 15% zwrotu za zakupy!

Kanga Exchange
Źródło: kanga.exchange

Wiele możliwości kontaktu z ekspertami giełdy Kanga Exchange

Nie zawsze znajdziemy wszystkie odpowiedzi na nurtujące nas pytania czytając bloga czy stronę internetową platformy kryptowalutowej. Właśnie dlatego kolejnym atutem omawianego przez nas serwisu jest wiele możliwości kontaktu z ekspertami giełdy Kanga Exchange. Specjaliści należący do zespołu obsługi klienta platformy giełdowej to doświadczeni specjaliści, którzy skutecznie rozwiązują zgłaszane problemy.

Eksperci są do dyspozycji inwestorów w wielu kanałach – na Messengerze i Telegramie oraz telefonicznie i mailowo. Użytkownicy mają możliwość zadawać pytania dotyczące problemów z operacjami giełdowymi, procesem zawierania transakcji w kantorach stacjonarnych i bankomatach oraz porozmawiać na temat wszelkiego rodzaju wątpliwości dotyczących korzystania z Kanga Exchange.

Giełda kryptowalut Kanga Exchange posiada własne stablecoiny

Stabilne waluty, których kurs jest bezpośrednio skorelowany z ich odpowiednikami w postaci walut fiducjarnych, nazywamy stablecoinami. Dobrą informacją jest to, że giełda kryptowalut Kanga Exchange posiada własne stablecoiny powiązane z wartością polskiego złotego (oPLN – omega złotówka), euro (oEUR – omega euro), dolara (oUSD – omega dolar), funta (oGBP – omega funt) i dirham (oAED – omega dirham). Stanowią one stabilny środek płatniczy i inwestycyjny (w przypadku usługi PoS).

Kanga Exchange
Źródło: kanga.exchange

Giełda kryptowalutowa dająca możliwość kupna/sprzedaży kryptowalut w ponad 250 stacjonarnych kantorach walutowych w Polsce

Na koniec dodamy, że giełda kryptowalutowa Kanga Exchange to platforma dająca możliwość kupna/sprzedaży kryptowalut w ponad 250 partnerskich kantorach stacjonarnych w całej Polsce! Ponadto, dzięki usłudze Kanga Local osoby fizyczne mają możliwość dokonywania nieograniczonych transakcji typu peer to peer. Użytkownicy Kanga Local podobnie jak w kantorach mogą dokonywać transakcji zakupu lub sprzedaży kryptowalut na gotówkę.

Jeżeli szukacie nowoczesnej, bezpiecznej i niezawodnej platformy do handlu kryptowalutami, to polska giełda kryptowalutowa Kanga Exchange spełni Wasze oczekiwania. Rejestrując się w serwisie zyskacie dostęp do szerokiej oferty kryptowalut i kryptoaktywów oraz atrakcyjnych możliwości pasywnego pomnażania kapitału!

Zdjęcia w treści artykułu pochodzą ze strony kanga.exchange

ai
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments