Gaz ziemny – co może nas czekać w 2023 roku? Bezpłatne spotkanie on-line z ekspertem rynku energii i gazu- Łukaszem Dębskim.

505
spotkanie biznesowe

Noble Securities28 września 2022 r. o godzinie 18:30 dom maklerski Noble Securities organizuje bezpłatne spotkanie on-line „Gaz ziemny – co może nas czekać w 2023 roku?”. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Pan Łukasz Dębski, ekspert mający wieloletnie doświadczenie w dziedzinie rynku energii i gazu. Spotkanie poprowadzi Sobiesław Kozłowski, Dyrektor Departamentu Analiz i Doradztwa Noble Securities S.A.

Agenda spotkania obejmuje:

  • Ogólną charakterystykę rynku gazu w Europie i na świecie – gaz staje się globalnym towarem.
  • Globalny i europejski bilans popytu i podaży gazu na świecie w 2022 r.
  • Analizę dotychczasowego przebiegu (2021-2022) zmian cen gazu na rynkach światowych (Henry Hub, JKM, TTF) – korelacje i różnice.
  • Krach czy eksplozja cen? – czyli co może nas czekać w najbliższej przyszłości – analiza potencjalnych scenariuszy dla rynku gazu.
  • Sesję pytań i odpowiedzi.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji, uczestnictwa w wydarzeniu i skorzystania z możliwości zadawania pytań. Więcej informacji oraz formularz zapisu na spotkanie on-line dostępny na stronie wydarzenia: https://noblesecurities.pl/lp2/rynek-gazu.

ai
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments