Lake Resort Flipper – zapowiedź nowej gry od Gameparic

Udostępnij

Lake Resort Flipper - GameparicGameparic przedstawia Lake Resort Flipper – grę z kategorii symulatorów, która pozwala graczowi wcielić się w rolę właściciela ośrodka nad jeziorem. To druga gra ogłoszona przez studio Gameparic w tym roku i już piąta w trakcie ostatnich pięciu miesięcy.

Lake Resort Flipper pozwoli graczowi poznać branżę rozrywkową oraz to, w jaki sposób poprowadzić własny biznes. Przygodę rozpoczynamy od znalezienia opuszczonego kurortu, który kiedyś tętnił życiem i był miejscem pełnym zadowolonych turystów. Głównym zadaniem gracza będzie doprowadzenie kurortu do dawnej świetności. Gra umożliwia nam dokonywanie podstawowych czynności remontowych, takich jak przemalowywanie ścian, naprawa zepsutych elementów, aż po zarządzanie personelem i inwestowanie w nowe atrakcje.

“Wachlarz atrakcji dostępnych w Lake Resort Flipper będzie szeroki i zróżnicowany. Gracz będzie mógł zadecydować, w jakim kierunku będzie rozwijał się ośrodek i jak będzie on wyglądał. Co więcej, to gracz będzie mógł decydować o tym, czy zarządzać kurortem w skali mikro, czy delegować pracowników do danego zadania.”, stwierdza Marcin Wenus, CEO Gameparic.

Lake Resort Flipper - zatrudnianie personelu

Mimo, że na wczesnym etapie rozgrywki to gracz będzie mógł wykonywać większość prac samodzielnie, to w późniejszych etapach rozwoju ośrodka, będzie potrzebny odpowiedni personel. Rekrutacja i zarządzanie członkami naszego personelu będzie jednym z ważniejszych wyzwań, jakie stawia przed nami Lake Resort Flipper. Ośrodek nie może rozwijać się bez odpowiedniego zarządzania finansami oraz inwestowania w nowe atrakcje, między innymi takie jak – kajaki, wakeboarding, skutery wodne. A co najważniejsze, gracz będzie mógł rozwijać swój biznes poprzez poszukiwanie i kupowanie nowych opuszczonych kurortów.

Lake Resort Flipper – obejrzyj oficjalny trailer

Premiera oficjalnego trailera Lake Resort Flipper odbyła się dziś o 15:00 i jest on już dostępny na Steam. Jeśli podoba Ci się ta gra, dodaj Lake Resort Flipper do swojej wishlisty na Steam.

O Gameparic

Gameparic - logoGameparic, część grupy PlayWay, jest deweloperem i wydawcą gier. Firma specjalizuje się w zaawansowanych usługach dla branży gier, w tym w marketingu i zarządzaniu społecznością. Gameparic zapowiedział niedawno NecroCity – strategię ekonomiczną typu city-builder, w której gracz wciela się w zarządcę mrocznego miasta, a także El Dorado: The Golden City Builder – ekonomiczną strategię osadzoną w realiach prekolumbijskiej Ameryki Łacińskiej. Gameparic planuje ogłosić 3 nowe tytuły w pierwszej połowie 2021 roku.

Najnowsze

Zobacz również