Gamedev Investment Forum już 6-7 października!

Udostępnij

W ostatniej dekadzie najpopularniejszym sektorem wśród inwestorów Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie bezapelacyjnie okazały się spółki gamingowe. Rozwój tego rynku w Polsce budzi podziw, a dostarczane przez niego produkty już dziś cieszą się wielkim uznaniem na całym świecie. Nie ma zatem żadnych wątpliwości, że warto śledzić tę branżę.

W tym celu informujemy, że już w dniach 6-7 października, w ramach Game Industry Conference (GIC) oraz Poznań Game Arena (PGA), odbędzie się GameDev Investment Forum (GDIF). To wyjątkowe miejsce, w którym wreszcie będą mogli spotkać się przedstawiciele branży gier oraz inwestycyjnej.

Czym jest GameDev Investment Forum?

Gamedev Investment ForumGameDev Investment Forum, we współpracy z Game Industry Conference oraz Poznań Game Arena, tworzy jedno z największych wydarzeń sektora gier w Europie. Gromadzi się tu polski oraz zagraniczny gamedev, zarówno produkcje indie jak i największe studia w branży, biznesmeni oraz uczestnicy z całego świata.

Jednym z najważniejszych celów GameDev Investment Forum jest wymiana wiedzy i doświadczeń dotyczących inwestowania w branżę gamedev dla wszystkich uczestników, inwestorów jak i spółek gamingowych, zarówno rozwijających się jak i tych, które są już notowane na giełdzie.

Wykłady i panele na GDIF 2022

W efekcie, wykłady i panele, które odbędą się w dniach 6-7 października na GDIF będą poświęcone między innymi ocenie potencjału spółek oraz gier, zmianom na rynku, a także możliwościom i wyzwaniom, jakie stoją przed producentami gier.

Konkretnie rzecz biorąc pierwszy dzień, w godzinach od 13.00 do 18.00 będzie poświęcony polskiemu gamedevowi oraz spółkom gamingowym notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wykłady i panele, które odbędą się 7 października w godzinach od 12.00 do 18.00 będą natomiast miały charakter międzynarodowy.

Rozmowy i spotkania biznesowe z przedstawicielami branży i inwestorami

GameDev Investment Forum, jako Targi, Konferencja i Forum współistniejące w jednym miejscu, zaoferują uczestnikom wysoką jakość rozmów i spotkań biznesowych. Co więcej pozwolą one również na prezentację spółek przed inwestorami i szerokim gronem osobowości związanych z branżą.

Uczestnicy z wielu różnych krajów będą zatem mieli wyjątkową okazję poznać zespoły deweloperskie, spotkać znane nazwiska z branży gier wideo, a co najważniejsze będą mogli wziąć udział w wielu warsztatach i spotkaniach z przedstawicielami gamedevu z całego świata i wynieść z nich niejedną cenną lekcję.

Ponadto, GameDev Investment Forum zapewnia wsparcie w kontakcie z osobami, które finansują rynek gamedev – inwestorami instytucjonalnymi oraz indywidualnymi. Cechami, które wyróżniają GDIF jest jego unikalność, wysoka jakość oraz inkluzywność.

Mamy przyjemność dodać, że współorganizatorem GameDev Investment Forum jest Finvest Group, a Portal Portfel Polaka jest patronem medialnym tego wyjątkowego wydarzenia.

O Game Industry Conference

Game Industry Conference to konferencja branżowa adresowana do wszystkich, którzy pragną zgłębić swoją wiedzę na temat szeroko rozumianego gamedevu. W bogatym programie wydarzenia pojawią się prelekcje, poruszające najróżniejsze zagadnienia związane z tym procesem. Coś dla siebie znajdą zarówno początkujący, jak i bardziej zaawansowani twórcy.

Game Industry Conference to także spotkania MeetToMatch, które pozwalają na dotarcie do branżowych profesjonalistów z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Doskonale zorganizowane sesje dadzą zatem uczestnikom szansę na znalezienie partnerów biznesowych, których poszukują. Game Industry Conference potrwa od 6 do 9 października.

Jakub Bandura
Jakub Bandura
Redaktor portalu PortfelPolaka.pl. Wiedzę z zakresu rynków finansowych i inwestowania zgłębiał na studiach ekonomicznych. Trader rynku OTC i Forex preferujący handel krótkoterminowy. Entuzjasta statystyki oraz analizy technicznej instrumentów finansowych.

Najnowsze

Zobacz również