Dzień Inwestora Indywidualnego

GameDev Investment Forum. Inwestorze, nie może Cię zabraknąć 22-24 października!

Udostępnij

GamedevGameDev Investment Forum (GDIF) powstaje jako wyjątkowe miejsce, w którym wreszcie będą mogli spotkać się przedstawiciele branży gier oraz inwestycyjnej. GDIF odbędzie się w dniach 22-24 października w ramach Game Industry Conference (GIC) oraz Poznań Game Arena (PGA).

  • Wydarzenie prowadzone będzie w systemie hybrydowym: fizycznie na Międzynarodowych Targach Poznańskich, a także online.
  • Jednym z najważniejszych celów GameDev Investment Forum jest wymiana wiedzy i doświadczeń dotyczących inwestowania w branżę gamedev
  • Organizatorem wydarzenia jest między innymi Fundacja Invest Cuffs, a wśród partnerów sponsorów i partnerów znalazły się Gameparic oraz Comparic.pl
  • Wejdź na stronę wydarzenia i zapisz się już teraz!

Polska branża gamingu podczas konferencji GameDev Investment Forum

Targi, Konferencja i Forum, współistniejąc w jednym miejscu, oferują wysoką jakość rozmów i spotkań biznesowych. Pozwolą również na prezentację spółek przed inwestorami i szerokim gronem osobowości związanych z branżą.

Uczestnicy z wielu różnych krajów będą mieli wyjątkową okazję poznać zespoły deweloperskie, spotkać znane nazwiska z branży gier wideo, a co najważniejsze będą mogli wziąć udział w wielu warsztatach i spotkaniach z przedstawicielami gamedevu z całego świata i wynieść z nich niejedną cenną lekcję.

GDIF, we współpracy z Game Industry Conference oraz Poznań Game Arena, tworzy jedno z największych wydarzeń sektora gier w Europie. Gromadzi się tu polski oraz zagraniczny gamedev, zarówno produkcje indie jak i największe studia w branży, biznesmeni oraz uczestnicy z całego świata.

GDIF zapewnia wsparcie w kontakcie z osobami, które finansują rynek gamedev – inwestorami instytucjonalnymi oraz indywidualnymi. Cechami, które wyróżniają GDIF jest jego unikalność, wysoka jakość oraz inkluzywność.

Forum jako wydarzenie nie będzie osobno biletowane. Zamiast tego wstęp mają wszyscy posiadacze biletów GIC oraz wystawcy PGA.

Najnowsze

Zobacz również