Gadżety do telefonu, które mogą być skutecznym nośnikiem reklamy

Udostępnij

gadżety do telefonuFirmy funkcjonujące w różnych branżach decydują się na zamawianie gadżetów reklamowych z własnym logo. Z taką praktyką można spotkać się od lat, chociaż na początku były to produkty takie, jak kubki, długopisy, czy pendrive’y. Dzisiaj oferta znacznie się poszerzyła, a gadżety reklamowe to coraz częściej również akcesoria praktyczne, które można wykorzystywać każdego dnia. Doskonałym przykładem są gadżety do telefonu, które można w ciekawy sposób personalizować. Coraz częściej tego typu produkty zamawiane są w celach marketingowych.

Jakie gadżety do telefonu można spersonalizować?

Dzięki umieszczeniu na danym akcesorium logo firmy lub jej hasła, produkt automatycznie staje się nośnikiem reklamy. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak duża jest moc reklamy wizualnej, która utrwala się w naszej pamięci mimochodem. Najczęściej logo firmowe drukowane jest lub naklejane na podstawkach i uchwytach do telefonów komórkowych. Obecnie bardzo modne są magnetyczne uchwyty, które są po prostu wyjątkowo praktyczne i funkcjonalne. Gadżety do telefonu z logo firmy można zamówić w różnej ofercie cenowej, ale zazwyczaj cena jednej sztuki waha się od kilku do kilkunastu złotych. Im większe będzie jednorazowe zamówienie, tym niższej ceny można się spodziewać. Zwykle istnieje możliwość zamówienia kilku sztuk na próbę, w celu sprawdzenia, jak taki uchwyt działa, czy jest solidny i wytrzymały i czy spełnia swoją rolę.

Jak wykorzystać gadżety do telefonu z logo firmy?

Gadżety reklamowe są doskonałym nośnikiem reklamy, który wykorzystywany może być nawet przez lata. Dzisiaj większość firm zamawia akcesoria reklamowe z własnym logo, aby rozdawać je pracownikom i ich rodzinom, ale również klientom, czy kontrahentom. Takie produkty zdecydowanie przydają się, jeśli firma wystawia swoje stoisko na targach. Można je przeznaczyć na nagrody w konkursach lub po prostu rozdawać. Coraz częściej firmy zamawiają całe pakiety akcesoriów z własnym logo, jak gadżety do telefonu, do samochodu, czy zestawy survivalowe. Z takich pojedynczych produktów można tworzyć miłe upominki, które sprawiają wiele radości, a jednocześnie pełnią rolę reklamy.

Na co zwrócić uwagę zamawiając gadżety do telefonu z logo firmy?

Niezależnie od tego, jaki rodzaj gadżetów reklamowych zamawiamy, najważniejszą kwestią jest ich jakość. Jeśli są to produkty użytkowe, takie jak uchwyty i podstawki do telefonów, ważne, żeby były wytrzymałe i faktycznie spełniały swoją rolę, Warto sprawdzić, z jakich surowców wykonany jest dany produkt i jak się sprawdza, przed zamówieniem większej partii. Jeśli do dyspozycji jest nieco większy budżet, na pewno opłaca się zamówić większe ilości gadżetów reklamowych, ponieważ ich producenci oferują wtedy korzystniejsze ceny. Jeżeli gadżety mają być wręczane w okresie świątecznym, trzeba się spieszyć i zamówienie złożyć odpowiednio wcześniej, ponieważ wiele firm poszukuje pod koniec roku tego typu usług. Dobrze jest zadbać też o to, aby kolorystyka gadżetu zwracała n siebie uwagę, a logo było widoczne i czytelne.

Najnowsze

Zobacz również