Firma bp rozszerza usługę Uber Eats na miasta w całej Polsce

217

Firma bp, w związku z bardzo dobrym przyjęciem usługi Uber Eats wprowadzonej pilotażowo w Krakowie, rozszerzyła ją na większość dużych i średnich miast w Polsce, podała spółka. Produkty bp poprzez aplikacje Uber Eats można zamawiać już z prawie 70 stacji w całej Polsce, od Gdańska, przez Białystok, Lublin, Toruń, Łódź, Śląsk, Poznań, Wrocław, Warszawę aż po Kraków.

„Firmy bp i Uber Eats od maja br. współpracują, aby dostarczać kawę, jedzenie i inne produkty sklepowe ze stacji bp. To pierwsza tego typu współpraca na polskim rynku, a bp to pierwsza firma paliwowa w Polsce, która wprowadziła domowe dostawy sklepowe i gastronomiczne. Po zaledwie 3 miesiącach od rozpoczęcia współpracy bp posiada największą ilość punktów korzystających z oferty Uber pośród stacji paliw w Polsce i jest w grupie partnerów Uber Eats z największym zasięgiem oferty” – czytamy w komunikacie.

Od początku wprowadzenia ofert z Uber Eats na bp skorzystało kilka tysięcy klientów i ta liczba wciąż rośnie. W efekcie sieć rozszerzyła usługę, początkowo wprowadzoną pilotażowo na stacjach w Krakowie, na większość dużych i średnich miast w Polsce, takich jak Gdańsk, Białystok, Lublin, Toruń, Łódź, Śląsk, Poznań, Wrocław, Warszawa i Kraków, podano również.

Oferta bp w aplikacji dostępna jest 7 dni w tygodniu do późnych godzin nocnych, a w wybranych miastach można zamawiać produkty bp dłużej niż inne, wynika także z komunikatu.

Nie obowiązuje minimalna wartość koszyka, a opłata za dostawę wynosi od 5,99 do 9,99 w zależności od odległości. Proces dostawy trwa około 30 minut, podsumowano.

Uber Eats jest obecnie dostępny w ponad 500 miastach, w 36 krajach na całym świecie, pozwalając użytkownikom na zamawianie posiłków z ponad 220 tysięcy restauracji.

Koncern BP, który rozpoczął działalność w Polsce w 1991 r., miał 575 stacji paliw na koniec 2019 r., co oznaczało drugą pozycję na rynku.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments