Dyktanda.pl z 5,5 mln unikalnych użytkowników w 2021 r.

400

Edu GamesSerwis edukacyjny Dyktanda.pl, należący do EDU Games S.A., odnotował imponujący wzrost rok do roku o 1492%. Odwiedziło go w 2021 r. ponad 5,5 mln unikalnych użytkowników, czyli prawie 19% użytkowników polskiego Internetu.

Na pierwszy kwartał 2022 r. spółka przygotowała dużo nowości. Odbędą się premiery zapowiadanych wcześniej funkcjonalności, m.in. dyktand ze słuchu, modułu analizy i powtórek błędów ortograficznych, modułu Q&A czy modułu dziecko/rodzic. Serwis Dyktanda.pl ma za sobą również bardzo udany redesign, który zbiera pozytywne recenzje od użytkowników.

Dyktanda.pl

Spółka podtrzymuje zapowiadaną na 2022 r. premierę dwóch kolejnych platform wspierających edukację, z których pierwsza – międzynarodowa platforma mathematics.live/pl – właśnie wystartowała i od samego początku notuje znakomite wyniki. W ciągu pierwszych 12 dni od startu nowy serwis odnotował 20 000 unikalnych użytkowników.

Edu GamesNa Mathematics.live w najbliższej przyszłości, oprócz matematyki, pojawią się także treści wspomagające naukę innych przedmiotów ścisłych, takich jak chemia i fizyka. Wśród licznych materiałów dydaktycznych szczególnym zainteresowaniem użytkowników będą się zapewne cieszyć próbne arkusze egzaminu ósmoklasisty oraz arkusze maturalne, w interaktywnej formie, do rozwiązania online.

– W 2021 r. wykonaliśmy świetną pracę, która ma swoje odzwierciedlenie w zasięgach
i ruchu. Dyktanda.pl dynamicznie się rozwijają, zarówno pod względem nowych funkcjonalności, jak i contentu. Użytkownicy wyraźnie doceniają, że dajemy im możliwość zdobycia wiedzy, a następnie przetestowania jej w praktyce. Przekłada się to na ich zaangażowanie. Możemy śmiało powiedzieć, że rośniemy i stawiamy sobie kolejne ambitne cele rozwojowe. Nowe platformy będą równocześnie adresowane na rynki zagraniczne – mówi Grzegorz Wach, Prezes Zarządu EDU Games S.A.

EDU Games S.A. w 2021 r. zakończyła 2 rundy finansowania, w wyniku których do spółki dołączyli m.in. dr Ludwik Sobolewski, były Prezes Giełdy Papierów Wartościowych
w Warszawie i Giełdy w Bukareszcie, a także wiodący inwestor na NewConnect – JR Holding ASI S.A.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments