GPW zatwierdziła dokument informacyjny Incuvo

416

IncuvoGiełda Papierów Wartościowych (GPW) w Warszawie zatwierdziła dokument informacyjny spółki Incuvo i podjęła uchwałę o wprowadzeniu akcji do obrotu na rynku NewConnect, podała spółka.

„Czekamy na wyznaczenie przez GPW pierwszego dnia notowań akcji naszej spółki. Wszystko wskazuje na to, że debiut na NewConnect nastąpi na początku stycznia. Obecność na rynku publicznym z pewnością przyczyni się do rozwoju naszej spółki i pozwoli na dotarcie do szerokiego grona nowych inwestorów” – powiedział prezes Andrzej Wychowaniec, cytowany w komunikacie.

Dodał, że przez ostatnie miesiące spółka intensywnie pracowała nad ukończeniem portu do VR-owej wersji 'Blair Witch' na zlecenie Bloober Team. Ponadto koncentruje się nad adaptacją do świata wirtualnej rzeczywistości gry survivalowej 'Green Hell.

„Prace nad 'Green Hell' idą zgodnie z planem. Produkcję realizujemy ze środków, które pozyskaliśmy od inwestorów w ramach tegorocznej kampanii crowdinvestingowej. W projekcie pełnimy rolę zarówno producenta, jak i wydawcy” – powiedział prezes.

Spółka aktualnie jest na etapie implementacji ostatnich mechanik w grze. Premiera tytułu w wersji na PC pojawi się w drugiej połowie 2021 r. Wcześniej studio planuje wersję alpha (Q1 2021) oraz beta (Q2 2021), podsumowano w materiale.

Incuvo istnieje od 2012 roku. Początkowo spółka koncentrowała się na produkcji gier na urządzenia mobilne. Aktualny model biznesowy studia zakłada portowanie i produkcje gier na urządzenia dedykowane wirtualnej rzeczywistości. Większościowym akcjonariuszem spółki jest estoński fundusz Blite Fund.

Poprzedni artykułBitcoin zamyka rok rekordowo wysoką ceną
Następny artykułKalendarium dla inwestorów giełdowych na 2021 rok
Agencja informacyjna ISBnews od lat dostarcza najistotniejszych informacji o życiu gospodarczym zarówno dla inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Szeroki przekój depesz ISBnews pozwala każdemu znaleźć interesujący go temat.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments