Warning: Array to string conversion in /home/u216582/domains/portfelpolaka.pl/public_html/wp-includes/shortcodes.php on line 433

Digital Media Forum Krynica 2023 – spotkanie biznesu z mediami ery cyfrowej

Array

Udostępnij

Burmistrz Miasta Krynica-Zdrój, Fundacja Kossakowskiego oraz GAMA International łączą siły, aby zapewnić platformę łączącą świat biznesu z mediami ery cyfrowej.

Digital Media Forum Krynica 2023, które odbędzie się w dniach 21-24 września 2023 roku, to inauguracja networkingu B2B, który tworzy wyjątkową szansę na wzajemne wspieranie się i współpracę.

Na temat Digital Media Forum Krynica 2023, Krzysztof Kamiński, redaktor Comparic24.tv porozmawiał z Anirą Wojan – CEO GAMA International. Oto, czego się dowiedzieliśmy:

Czego Anira Wojan spodziewa się po Digital Media Forum Krynica 2023?

Anira Wojan zapowiada, że Digital Media Forum Krynica będzie łączyć media, biznes, a także nawet nowa technologie – takie jak blockchain czy sztuczna inteligencja. Anira Wojan zaprasza ekspertów, aby na Digital Media Forum Krynica zabrali głos na temat AI w środkach masowego przekazu.

Co wyróżnia animowany film Quo Vadis?

Produkowana od 2014 roku animowana pełnometrażowa ekranizacja Quo Vadis, najsłynniejszej polskiej powieści, wchodzi na różne terytoria jako pionier. Film ten tworzony jest w międzynarodowym środowisku, dzięki specjalnym platformom.

Co jednak bardzo istotne, Quo Vadis to wielowątkowy projekt, który będzie można obejrzeć nie tylko w tradycyjnych kinach i na platformach VOD, ale również w wirtualnym kinie. W specjalnie przygotowanym dla filmu Quo Vadis wirtualnym kinie polskie rodziny zapraszane będą na określone godziny emisji, natomiast po emisji odbędą się wirtualne spotkania, dzięki któremu będzie można dłużej cieszyć się tym eventem.

Co więcej, w związku z integracją filmu z technologią blockchain na rynek wypuszczone na rynek zostają postacie z Quo Vadis w formie NFT. Już dziś można nabyć je na platformie Binance.

Czym jest “Ankieta Delficka”, która odbędzie się podczas Digital Media Forum Krynica 2023?

Ankieta delficka tradycyjnie stanowiła akademicką debatę publiczną na ważny temat. Podczas Digital Media Forum Krynica 2023 Ankieta Delficka będzie dotyczyć szans i zagrożeń sztucznej inteligencji w mediach masowej komunikacji.

Co więcej, każdy kto czuje się ekspertem w dziedzinie sztucznej inteligencji lub mediów masowej komunikacji, może w tej Ankiecie Delfickiej wziąć udział – nawet jeśli nie będzie mógł pojawić się w Krynicy.

Wystarczy odpowiedzieć na 10 pytań znajdujących się na stronie Digital Media Forum Krynica 2023, w zakładce dotyczącej Ankiety Delfickiej. Następnie do odpowiedzi zawartych w ankiecie na wydarzeniu odniesie się grono specjalistów.

Zapraszam do samodzielnego zapoznania się z całą rozmową, nagranie znajduje się poniżej:

Jakub Bandura
Jakub Bandura
Redaktor portalu PortfelPolaka.pl. Wiedzę z zakresu rynków finansowych i inwestowania zgłębiał na studiach ekonomicznych. Trader rynku OTC i Forex preferujący handel krótkoterminowy. Entuzjasta statystyki oraz analizy technicznej instrumentów finansowych.

Najnowsze

Zobacz również