Demolish Games rozpoczyna publiczną ofertę akcji

399

Demolish Games rozpoczął dziś pierwszą transzę oferty publicznej w związku z emisją nowych akcji z której chce pozyskać 0,5 mln zł. Zapisy od większych inwestorów, przyjmowane będą do 1 marca br. podała spółka. Druga transza oferty, skierowana do wszystkich zainteresowanych rozpocznie się 2 marca. Celem emisji akcji jest pozyskanie łącznie 1 mln zł.

„Rozpoczęliśmy dziś pierwszą transzę oferty publicznej akcji Demolish Games, skierowaną do większych inwestorów. W tej rundzie chcemy pozyskać 0,5 mln zł. Naszym głównym celem jest dynamiczny rozwój, dywersyfikowanie działań oraz produkcja nowych tytułów. Mamy wiele pomysłów na gry o dużym potencjale sprzedażowym. Wierzymy, że efekty naszej pracy spełnią oczekiwania inwestorów, którzy nam zaufają” – powiedział prezes Paweł Dywelski, cytowany w komunikacie.

Od 22 lutego na platformie CrowdConnect.pl oraz stronie spółki dostępne są informacje o akcjach oraz warunkach składania zapisów na akcje wraz z dokumentem ofertowym. Pierwsza transza oferty publicznej potrwa do 1 marca. Dzień później spółka rozpocznie drugą transzę oferty, skierowaną do wszystkich zainteresowanych. Jednorazowy zapis na akcje spółki w ramach drugiej transzy nie może przekroczyć 15 tys. zł, podano także.

„W obu transzach oferty publicznej chcemy pozyskać łącznie 1 mln zł. Środki przeznaczymy na produkcję nowych gier. Aktualnie pracujemy m.in. nad naszym największym projektem 'Demolish & Build 2022′. W rozgrywce zastosujemy rozwinięty system zniszczeń oraz wprowadzimy nowości w zakresie sterowania pojazdami oraz zarządzania firmą. Chcemy także, aby tytuł wyróżniał się realistyczną oprawą wizualną i odwzorowywał jak najlepiej wyburzanie budynków. W grze pojawią się elementy, których nie obejmowały poprzednie wersje, np. angażujące gracza zagrożenia prądowe, czy instalacje gazowe, które mogą wybuchnąć” – dodał Dywelski.

Demolish Games jest właścicielem dwóch tytułów z popularnej serii „Demolish & Build – Demolish & Build 2017” i „Demolish & Build 2018”. W ramach rozgrywki „Demolish & Build” gracz wciela się w kierownika firmy budowlanej, przyjmuje i wykonuje zlecenia na wyburzenia, zatrudnia personel, obsługuje maszyny budowlane oraz kupuje posiadłości. W portfolio Spółki znajduje się także gra „Car Demolition Clicker”. Obecnie trzy tytuły „Demolish Games – Explosive Demolition Simulator”, „WW2 Underground” oraz „Malone In Nightmares” – są w fazie preprodukcji, podano w materiale.

„Wszystkie gry spółki będą dostępne na PC oraz konsole Nintendo Switch, Xbox Series X/S i PlayStation 5. Wydawcą wersji dedykowanych komputerom stacjonarnym będzie Demolish Games, wydaniem na konsole zajmie się Ultimate Games. która jest głównym akcjonariuszem spółki” – czytamy dalej.

Spółka do końca br. chce zadebiutować na rynku NewConnect, podano także.

Demolish Games to spółka z grupy Ultimate Games, która specjalizuje się w produkcji gier z gatunku symulatorów. Studio koncentruje się na projektach z serii „Demolish & Build”.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments