Dan Morehead ma dobre wieści dla fanów kryptowalut

Jurij Bojko

Dyrektor generalny Panter Capital, Dan Morehead, przedstawił optymistyczną perspektywę dla szerszej przestrzeni kryptowalutowej podczas prezentacji na targach Token2049 w Singapurze.

Dan Morehead mówi o kryptowalutach

Dyrektor generalny Pantera Capital, Dan Morehead, prognozował potencjalny wzrost wartości rynku zdecentralizowanych finansów (DeFi), Web3, niepodlegających wymianie tokenów (NFT) i aplikacji metaverse.

Nawiązał do wczesnych lat 2000, kiedy wschodzące firmy technologiczne, takie jak Amazon, Apple i Google, zaczęły przyciągać duże inwestycje po latach dominacji Microsoftu na giełdach.

Morehead podkreślił, że chociaż bitcoin (BTC) i ether (ETH) zdominowały portfele kryptowalut inwestorów w ciągu ostatniej dekady, nowe projekty mogą dać jeszcze większy zwrot z inwestycji.

– Jesteśmy prawie w punkcie, w którym połowa całego rynku to rzeczy, które nie są dwoma głównymi blockchainami, a ja nadal jestem szalenie byczy jeśli chodzi o bitcoina i  sieć Ethereum. Ale myślę, że te [nowe] projekty będą działać jeszcze lepiej i powinny znaleźć się w czyimś portfolio – mówił.

Według Morehead najbardziej obiecujące są projekty DeFi, Web3, NFT i metaverse. Dyrektor generalny Pantery zastanawiał się również nad stanem DeFi, który przetrwał kilka trudnych miesięcy po upadku Terry i problemy nieistniejących już firm pożyczkowych.

Morehead zasugerował, że obecna kapitalizacja rynkowa DeFi wynosząca 20 miliardów dolarów, w porównaniu z 3 bilionami dolarów tradycyjnego systemu finansowego, oznacza, że ​​w sektorze jest dużo miejsca na wzrost.

Dyrektor generalny był również byczy, jeśli chodzi o Web3.

– Istniejący internet polega na wydobywaniu z ciebie wartości. Istnieją również pewne pobieżne problemy z zarządzaniem w tej wielkiej technologii. Jestem podekscytowany światem, w którym ludzie tworzą i dodają wartość [do sieci] – dodał.

Morehead posunął się nawet do opisania Web3 jako najbardziej nieuniknionej transakcji, jaką widział, podkreślając potencjał zdecentralizowanych wersji istniejących projektów.

Dyrektor generalny Pantera Cap. zakończył swoją prezentację, podkreślając, że obecny cykl na rynku kryptowalut różni się od poprzednich lat, biorąc pod uwagę solidne podstawy, wskazując na około 200 milionów osób korzystających z platform i kryptowalut opartych na blockchainie.

ai
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments