Dan Morehead: bessa na kryptowalutach dobiega końca

bitcoin

„Bitcoin jest na kolejnym etapie swojego rajdu” – twierdzi Dan Morehead, dyrektor generalny Pantera Capital. Uważa, że ​​kryptowalutowa bessa wkrótce dobiegnie końca, a cena bitcoina ponownie zacznie rosnąć

Bitcoin zdrożeje

Twierdzi również, że przewaga dwóch największych aktywów cyfrowych pod względem kapitalizacji rynkowej – BTC i ETH – zaczęła zanikać, a ludzie powinni zwracać uwagę na inne projekty, które są „naprawdę ważne”.

W wywiadzie dla Bloomberga, dyrektor naczelny i zagorzały zwolennik kryptowalut – Dan Morehead – wyraził opinię, że trwająca kryptowalutowa bessa wkrótce się skończy, a po niej nastąpi kolejna hossa.

Przypomniał, że takie wzloty i upadki BTC są normalne i zdarzały się wielokrotnie w ciągu ostatniej dekady, łącznie ze spadkiem w 2018 roku i kolejnym boomem rynkowym w kolejnych latach.

„Przeszliśmy przez trzy duże cykle bessy. Myślę, że w czerwcu osiągnęliśmy minima i zbliżamy się do kolejnej hossy. Może być wyboista i może trochę potrwać, ale myślę, że zbliżamy się do następnego etapu rajdu”, powiedział.

Morehead przewiduje też, cena BTC będzie nadal rosła około 2,5 raza rocznie. Niemniej jednak stwierdził, że przestrzeń kryptowalut zmieniła się ostatnio i nie krąży już tylko wokół Bitcoina i Etheru.

Jego zdaniem w najbliższej przyszłości wiele innych znaczących projektów może rozwijać się w znacznie szybszych tempach niż bitcoin.

„Bitcoin to już nie wszystko. Kiedyś Bitcoin stanowił 100% rynku, a przez jakiś czas Bitcoin i Ethereum były w zasadzie wszystkim. Teraz jest wiele, wiele naprawdę ważnych projektów”, mówił.

Brian Armstrong uważa, że ​​hossa jest blisko

Dwa tygodnie temu dyrektor generalny Coinbase – Brian Armstrong – również podzielił się swoją prognozą, kiedy zakończy się kryptowalutowa bessa. W przeciwieństwie do Moreheada uważa, że ​​może potrwać ponad 18 miesięcy, a firmy powinny być przygotowane na turbulencje:

„Wszyscy mamy nadzieję, że potrwa to od 12 do 18 miesięcy i zobaczymy udany powrót do zdrowia, ale oczywiście musisz założyć też, że będzie to dłuższe. I tak o tym myślimy. I nie staramy się przesadzać w przewidywaniu przyszłości”.

Warto zauważyć, że wiele podmiotów w tej branży, w tym Three Arrows Capital, Celsius, Zipmex i BlockFi, doświadczyło poważnych problemów z powodu bessy, ponieważ niektóre nawet wstrzymały wypłaty na swoich platformach.

ai
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments