Czeka nas zimowa krypto-hossa?

970

Daniel KosteckiWakacje na rynku kryptowalut były wyjątkowo burzliwym okresem. Po majowo-czerwcowym załamaniu cen, koniec lipca przyniósł silne odbicie ceny BTC i rekordy notowań wielu altcoinów. Jesień rozpoczyna się ponownie od gwałtownej wyprzedaży, tonując głosy wieszczące definitywny powrót do czasów hossy. Jednocześnie nie brakuje głosów, że to jedynie chwilowa korekta i nadchodzące miesiące będą świetnym czasem dla całej krypto-branży. Który scenariusz jest bardziej realny? Na to pytanie spróbuje odpowiedzieć Daniel Kostecki, główny analityk Conotoxia Ltd, w trakcie najbliższego webinaru, który odbędzie 30 września 2021 roku.

Kluczowy czynnik „chiński”?

O ile wcześniejsze cykle na rynku były uzależnione od tweetów Elona Muska, tak teraz nastrój w segmencie kryptowalut dyktują Chiny. Na cenę bitcoina mają wpływ przede wszystkim zawirowania wokół chińskiego giganta nieruchomości – Evergande, które powodują wzrost globalnej awersji do ryzyka. Z drugiej strony, kolejne działa wytaczają chińscy regulatorzy poprzez m.in. zakaz obsługi płatności w kryptowalutach czy świadczenia usług przez giełdy rezydentom Chin.

Daniel Kostecki zaprasza na webinar

Agenda spotkania:

  • opis ostatnich wydarzeń na rynku kryptowalut
  • czy jest możliwe utrzymanie się spadkowego trendu dominacji Bitcoin?
  • czy poziom cenowy 100K dla BTC jest możliwy jeszcze w tym roku?
  • przegląd danych on-chain,
  • cykl koniunkturalny a kryptowaluty.

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

O prowadzącym

Główny Analityk Conotoxia Ltd. Absolwent ekonomii na Uniwersytecie Szczecińskim. Z rynkami finansowymi związany prywatnie od 2007 roku, a zawodowo od 2010. Laureat statuetki FxCuffs w kategorii Blog Roku oraz Osobowość Roku. Autor niezliczonej ilości komentarzy i analiz dotyczących sytuacji na rynkach finansowych oraz gość ogólnopolskich stacji telewizyjnych, prasy oraz radia.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments