Dziś mija czas zgłoszenia zwrotu CP2077 kupionego w detalu

425

CD Projekt zadeklarował oddanie pieniędzy nawet z własnych środków graczom, którzy nabyli grę w kanale detalicznym i wystąpią o zwrot do dziś, tj. 21 grudnia, podała spółka. Xbox również ogłosił „pełny zwrot pieniędzy każdemu, kto kupił Cyberpunk 2077 cyfrowo w Microsoft Store, aż do odwołania”.

„Naszą intencją jest, aby każdy posiadacz fizycznej, czy cyfrowej kopii kupionej w kanale detalicznym z ważnym dowodem zakupu (i wyśle nam mejl) otrzymał zwrot. Zrobimy to nawet z własnej kieszeni, jeśli będzie trzeba. Jeśli nie możesz otrzymać zwrotu ze sklepu, w którym nabyłeś grę, skontaktuj się z nami mejlowo do 21 grudnia” – napisał CD Projekt na Twitterze.

„’Cyberpunk 2077′: aby zapewnić każdemu graczowi satysfakcję, jakiej oczekuje na konsoli Xbox, rozszerzymy naszą dotychczasową politykę zwrotów, aby oferować pełny zwrot pieniędzy każdemu, kto kupił 'Cyberpunk 2077′ cyfrowo w Microsoft Store, aż do odwołania” – podał Xbox Support na Twitterze.

Wcześniej CD Projekt podał, że Sony Interactive Entertainment (SIE) zdecydowało o usunięciu do odwołania ze sprzedaży w PlayStation Store cyfrowej wersji gry „Cyberpunk 2077”. CD Projekt podawał, że „ciężko pracuje”, aby przywrócić grę „Cyberpunk 2077” do sprzedaży na PlayStation Store najszybciej jak to możliwe.

W ub. tygodniu CD Projekt podał, że planuje serię aktualizacji (update) gry „Cyberpunk 2077”, zaś w styczniu i lutym 2021 r. przewiduje łatki (patch) gry – razem te poprawki powinny wyeliminować większość najbardziej znaczących problemów występujących na konsolach poprzedniej generacji (last-gen).

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED – deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG – globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria „Wiedźmin”, 10 grudnia br. premierę miał kolejny sztandarowy tytuł studia – „Cyberpunk 2077”.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments