BNB Chain zaprasza deweloperów do Europejskiego Inkubatora Innowacji!

Udostępnij

BNB Chain, największy na świecie blockchain smart contractów pod względem dziennych aktywnych użytkowników, uruchamia Europejski Inkubator Innowacji (European Innovation Incubator), trzytygodniowy wirtualny program przeznaczony dla innowacyjnych startupów Web3 w całej Europie. Swoją ofertę kieruje również do deweloperów z Polski!

BNB Chain

European Innovation Incubator od BNB Chain zawita do Warszawy

Program European Innovation Incubator zapewni deweloperom, zespołom programistycznym i startupom praktyczne sesje i mentoring w zakresie technologii, projektowania, tokenomiki i strategii wejścia na rynek bezpośrednio od specjalistów BNB Chain, a także partnerów inkubatora, wśród których znalazło się kilkanaście znanych i popularnych w branży kryptowalutowej firm.

– Spotkania offline będą organizowane w Lizbonie, Paryżu, Londynie, Berlinie, Barcelonie i Warszawie dla projektów, partnerów i członków społeczności. Zwycięzcy będą mieli okazję wygrać do 50 000 dolarów w nagrodach, a także otrzymać wsparcie ekosystemu, takie jak uzupełniający audyt bezpieczeństwa i konsultacje w zakresie ekonomii tokenów od społeczności BNB Chain – napisali w nocie prasowej twórcy wydarzenia.

Oprócz 50 tys. dol. w nagrodach i wsparcia, zwycięzcy otrzymują dodatkowo stuprocentowe pokrycie opłaty za gaz oraz zostaną poleceni do BNB Chain’s Most Valuable Builder (MVB), długoletniego globalnego programu akceleracyjnego zaprojektowanego w celu wspierania deweloperów i budowniczych blockchaina BNB.

– Naszym celem jest pomóc europejskim deweloperom w podjęciu nowych wyzwań, aby w dłuższej perspektywie czasowej rozwijać duże bazy użytkowników. Program zapewnia również konkretne szkolenia i wsparcie społeczności, aby pomóc we wprowadzeniu najbardziej kreatywnych dApps na Web3 w Europie –  komentował Zoe Wei, Senior Business Director w BNB Chain

Dołącz do BNB Chain w ramach European Innovation Incubator

APLIKUJĘ

Program inkubacji startupów trwający od 21 listopada do 15 grudnia

Do partnerów projektu należą między innymi takie firmy jak: Jump Crypto, Pyth Network, Keyrock, Skyland Ventures, Worldpay, 1Inch, CoinMarketCap, Trust Wallet, Pancake Swap, Salus Security, Nodereal, Polkastarter, MH Ventures, Hash Global, Binance Research, Binance Charity i Binance Labs

Partnerzy tacy jak WorldPay i Binance Charity będą mieli kluczowe znaczenie w pomaganiu startupom szukającym rozwiązań dla wyzwań społecznych i fintechowych. Program inkubacji jest otwarty dla europejskich projektów, które rozważają budowę lub wdrożyły się na BNB Chain.

Aby uzyskać dostęp do lokalnego networkingu, co najmniej jeden kluczowy członek zespołu projektu musi znajdować się w Europie. Aplikacje otwierają się od 10 do 30 października 2022 roku, a okres inkubacji trwa od 21 listopada do 15 grudnia 2022 roku.

Już teraz aplikuj do European Innovation Incubator przygotowanego przez BNB Chain.

Najnowsze

Zobacz również