Aplikacja Banku Millennium dołączyła do Huawei AppGallery

393

aplikacje mobilneAplikacja mobilna Banku Millennium jest już dostępna w AppGallery – sklepu z aplikacjami na urządzeniach Huawei, podano w komunikacie.

Aplikacja jest na razie dostępna dla urządzeń opartych o GMS (Google Mobile Services), a wkrótce również, po integracji z HMS (Huawei Mobile Services), będzie ją można ściągnąć na najnowszych smartfonach i tabletach Huawei, podano.

„Zgodnie z zapowiedzią, udostępniamy aktualną wersję aplikacji w sklepie Huawei. Pracujemy też nad pełną integracją z Huawei Mobile Service, by klienci z nowszymi modelami smartfonów, którzy dotychczas nie mieli takiej możliwości, również mogli korzystać z naszej aplikacji” – powiedziała dyrektor departamentu bankowości elektronicznej w Banku Millennium Halina Karpińska, cytowana w komunikacie.

„Dołączenie aplikacji Banku Millenium to kolejny dowód, że realizujemy obiecany plan rozwoju kategorii aplikacji bankowych w AppGallery. To także kolejny przykład tego, że nasza współpraca z partnerem to nie tylko sama integracja, to także bogaty pakiet działań promocyjnych, które są tuż przed nami” – dodał dyrektor rozwoju ekosystemu w Huawei CBG Polska Witold Walczak.

AppGallery to autorski sklep z aplikacjami Huawei, w którym znajduje się już ponad 1 000 polskich aplikacji, a w skali globalnej jest ich już ponad 96 tys.

Bank Millennium jest ogólnopolskim, uniwersalnym bankiem, działającym pod tą marką od 2003 roku. W roku 1992 akcje banku (wówczas BIG SA) jako pierwszej instytucji finansowej – zadebiutowały na GPW. Strategicznym akcjonariuszem Banku Millennium jest Banco Comercial Portugues (Millennium bcp) – największy komercyjny bank w Portugalii. Aktywa razem banku wyniosły 98,06 mld zł na koniec 2019 r.

Poprzedni artykułBitcoin najdroższy w historii
Następny artykułPiotr Dziedzic odwołany ze stanowiska wiceministra finansów
Agencja informacyjna ISBnews od lat dostarcza najistotniejszych informacji o życiu gospodarczym zarówno dla inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Szeroki przekój depesz ISBnews pozwala każdemu znaleźć interesujący go temat.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments