Dzień Inwestora Indywidualnego

All in! Games ma umowę o współpracy wydawniczej z QubicGames

Udostępnij

All in! Games podpisał z QubicGames umowę o współpracy wydawniczej, podał All in! Games.

„W ramach umowy QubicGames udzieli wsparcia All in! Games w ramach dystrybucji i promocji gier All in! Games wydawanych w wersji na konsolę Nintendo Switch do momentu zawarcia umowy oraz tych, które zostaną wydane na konsolę Nintendo Switch w trakcie trwania umowy w okresie od 1 lutego 2021 roku do 31 grudnia 2022 roku” – czytamy w komunikacie.

W zamian za świadczone usługi, QubicGames otrzyma wynagrodzenie w postaci części przychodów netto uzyskanych przez All in! Games ze sprzedaży gier, wyjaśniono.

All In! Games to notowany na GPW wydawca gier komputerowych.

QubicGames jest studiem deweloperskim, które zostało założone w 2004 r. Do 2012 r. spółka realizowała głównie gry na konsole Nintendo, a od 2014 r. zajmuje się także produkcjami na platformy iOS/Android, Sony PS4 i PS Vita, a także komputery PC/Mac. Spółka jest notowana na NewConnect od 2016 r.

ISBnews
ISBnews
Agencja informacyjna ISBnews od lat dostarcza najistotniejszych informacji o życiu gospodarczym zarówno dla inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Szeroki przekój depesz ISBnews pozwala każdemu znaleźć interesujący go temat.

Najnowsze

Zobacz również