All In! Games ma umowy dot. inwestycji w spółkę Ongoing i wydania gry

Udostępnij

All In! Games podpisał umowę inwestycyjną ze Sławomirem Matulem, Michałem Selke i Januarym Ciszewskim, dotyczącą inwestycji w spółkę Ongoing oraz umowę wydawniczą na stworzenie przez developera oraz wydanie, dystrybucję i promocję przez All In! Games gry komputerowej pod roboczym tytułem 'Dark Caster’, podał All In! Games.

„Przedmiotem umowy inwestycyjnej jest ustalenie warunków dokonania przez wspólników wspólnej inwestycji w spółkę Ongoing sp. z o.o. (w trakcie zmiany nazwy na Thirsty Skeletons Sp. z o.o.), która będzie prowadzić i rozwijać działalność w zakresie produkcji gier komputerowych.
W ramach zawartej umowy inwestycyjnej spółka wejdzie w posiadanie 50 udziałów spółki Ongoing sp. z o.o., których wartość nominalna wynosi 50 000 zł, co stanowi 7,69% wszystkich udziałów” – czytamy w komunikacie.

Jednocześnie spółka podpisała umowę wydawniczą z Ongoing na stworzenie przez developera oraz wydanie, dystrybucję i promocję przez All In! Games gry komputerowej pod roboczym tytułem „Dark Caster”.

„W ramach zawartego porozumienia developerowi przysługuje wynagrodzenie z tytułu realizacji umowy oraz udział w przyszłych przychodach ze sprzedaży gry. Budżet developerski projektu ustalony został na kwotę 3 345 180 zł netto” – czytamy dalej.

Wstępny termin premiery gry ustalony został na 2022 rok.

All In! Games to notowany na GPW wydawca gier komputerowych.

ISBnews
ISBnews
Agencja informacyjna ISBnews od lat dostarcza najistotniejszych informacji o życiu gospodarczym zarówno dla inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Szeroki przekój depesz ISBnews pozwala każdemu znaleźć interesujący go temat.

Najnowsze

Zobacz również