Reach4 logo

Jak zainwestować 10 000 / 50 000 / 150 000 zł, by chronić się przed inflacją?

Już 23 maja, w poniedziałek o 19:00 zapraszamy na webinar, w którym z wyjątkowymi specjalistami i aktywnymi inwestorami będziemy rozmawiać o możliwych kierunkach inwestycji w celu ucieczki przed wzrostem cen.

  Zapisz się na webinar

  Zgoda na przetwarzanie danych dla Finvest Group Sp. z o.o.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących dane udostępnione na niniejszym formularzu przez Finvest Group Sp. z o.o. prowadzącą działalność w Warszawie, w celu przekazywania informacji handlowych i marketingowych na temat działalności i usług świadczonych przez ten podmiot, w tym do przesyłania tych informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym e-mail, sms oraz innych urządzeń telekomunikacyjnych, także w trakcie połączeń głosowych wykonywanych na mój numer telefonu zgodnie z Polityką Prywatności Finvest Group.   

  Spotkanie online poprowadzi

   

  Izabela Kozakiewicz

  Managing Partner iKsync

  Goście

   

  Łukasz Blichewicz

  CEO Assay Group

  Robert Ługowski

  CEO Cobin Angels

  Michał Stanek

  CEO Q Value

  Według opublikowanego 16 maja raportu „Polak Inwestor 2022″, 70% Polaków, którzy nie inwestują, mogłoby rozważać inwestycje w celu ucieczki przed inflacją. Natomiast wśród inwestorów 4 na 10 osób inwestuje właśnie w tym celu. Jak inwestować, aby uchronić się przed inflacją? Jakiego typu inwestycje powinny znaleźć się w portfelu, gdy mamy do dyspozycji 10 000, 50 000, a gdy – 150 000 zł?

  Nie masz czasu, aby uczestniczyć na żywo?
  Wypełnij formularz i odbierz dostęp do nagrania webinaru.

   Zgoda na przetwarzanie danych dla Finvest Group Sp. z o.o.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących dane udostępnione na niniejszym formularzu przez Finvest Group Sp. z o.o. prowadzącą działalność w Warszawie, w celu przekazywania informacji handlowych i marketingowych na temat działalności i usług świadczonych przez ten podmiot, w tym do przesyłania tych informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym e-mail, sms oraz innych urządzeń telekomunikacyjnych, także w trakcie połączeń głosowych wykonywanych na mój numer telefonu zgodnie z Polityką Prywatności Finvest Group.   Prosimy pamiętać, że wszelkie informacje zawarte na niniejszej stronie, jej podstronach oraz przedstawione w trakcie spotkania online mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią ani oferty w rozumieniu Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, ani rekomendacji, ani też kierowanego do kogokolwiek (lub jakiejkolwiek grupy osób) zaproszenia do zawarcia transakcji na produktach finansowych, inwestycyjnych, oszczędnościowych oraz innych w niej przedstawionych. Informacje te nie stanowią usługi doradztwa inwestycyjnego, finansowego, podatkowego, prawnego ani jakiegokolwiek innego.

   Organizator spotkania online, jego Partnerzy, Sponsorzy oraz Prowadzący nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za konsekwencje finansowe wynikające z transakcji na produktach finansowych, produktach inwestycyjnych, oszczędnościowych oraz innych ujętych na niniejszej stronie, jej podstronach oraz podczas spotkania online. Ryzyko wykorzystania informacji zamieszczonych na niniejszej stronie, jej podstronach oraz przedstawione w trakcie spotkania online, w szczególności w zakresie podejmowania na ich podstawie decyzji inwestycyjnych, ponosi wyłącznie jej odbiorca.

   Wszystkie transakcje finansowe wiążą się z ryzykiem i mając na uwadze ten aspekt, przy każdej decyzji związanej z produktem finansowym, inwestycyjnym, oszczędnościowym i innym, należy dysponować niezbędną wiedzą i doświadczeniem, aby ocenić charakter każdej rozważanej transakcji oraz ryzyka z nią związane. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy skorzystać z porady niezależnego doradcy inwestycyjnego, podatkowego i/lub prawnego.