3T Games planuje debiut na NewConnect na początku 2022 r.

youtube

youtube3T Games planuje w tym roku przekształcić się w spółkę akcyjną i chce zadebiutować na NewConnect na początku przyszłego roku, poinformował prezes Rafał Jelonek.

„W tym roku chcemy przekształcić się w spółkę akcyjną, a na początku przyszłego roku planujemy debiut na NewConnect. Jeżeli chodzi o kolejną emisję akcji, to taką przeprowadziliśmy w grudniu ubiegłego roku. Kolejną emisję planujemy przy planowanym debiucie” – powiedział Jelonek podczas wideokonferencji Investor Day na portalu Strefainwestorów.pl.

Prezes zapowiedział, że spółka w tym roku chce się skupić przede wszystkim na produkcji gry „Ultimate Hunting”.

„Jest to ogromne przedsięwzięcie i skomplikowane, a warto zauważyć, że pozyskiwanie doświadczonych pracowników jest coraz trudniejsze. W tym roku chcemy także wydać kilka gier z grupy Utlimate Games” – dodał Jelonek.

Ultimate Games wraz z innymi podmiotami powołał 3T Games Sp. z o.o. w maju 2020 r. Głównym przedmiotem jej działalności jest 3T tworzenie preprodukcji gier komputerowych, w tym przygotowywanie koncepcji do produkcji pełnych wersji gier komputerowych, oraz produkcja pełnych wersji gier komputerowych.

Ultimate Games prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne. W 2016 r. spółka pozyskała znaczącego inwestora PlayWay, wiodącego producenta i wydawcę gier komputerowych, notowanego na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od lipca 2019 r.

ai
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments