Współpraca

Portfel Polaka to serwis poruszający tematy z dziedziny finansowej, które w bezpośredni lub pośredni sposób wpływają na Twój portfel, czyli Twoje finanse. Portal powstał z potrzeby przybliżenia Polakom zasadniczych kwestii finansowych i niefinansowych wpływających na kształt ich przyszłych decyzji życiowych. Opisujemy, przybliżamy, komentujemy, edukujemy i wyjaśniamy zasadnicze pojęcia i tematy finansowe w zrozumiały sposób, aby nasi czytelnicy poszerzali swoją wiedzę finansową, a ich portfele stawały się grubsze.

Materiały publikowane na serwisie Portal Polaka obejmują tematykę inwestycji, oszczędzania, nieruchomości, ubezpieczeń, prawa, podatków oraz innych zagadnień finansowych mających bezpośredni wpływ na nasz portfel. Wysoka jakość prezentowanych treści w połączeniu z przystępną formą jej prezentacji, pozwala stale powiększać naszą bazę czytelników oraz zyskiwać popularność w mediach społecznościowych.

Reklama w naszym serwisie to dostęp do szerokiego grona potencjalnych klientów  i zwiększenie rozpoznawalności Państwa marki. Ceniąc sobie indywidualność i specyfikę prowadzonego biznesu do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły naszej oferty reklamowej.

Email: