Dzień Inwestora Indywidualnego

Ruszyła publiczna emisja akcji 
Prosper Capital Dom Maklerski

Udostępnij

We wtorek 9 lutego 2021 roku Prosper Capital Dom Maklerski rozpoczął publiczną ofertę emisji akcji serii I, w której planuje pozyskać do 4 mln PLN. Oferta obejmuje 2 mln akcji nowej emisji.

Prosper Capital Dom Maklerski S.A (PCDM) specjalizuje się w emisjach akcji, obligacji, wprowadzaniu spółek na rynek regulowany i kompleksowej obsłudze poemisyjnej emitentów. Za pośrednictwem PCDM klienci mogą inwestować również w fundusze inwestycyjne. Środki pozyskane z emisji mają wesprzeć przyjętą przez Spółkę strategię biznesową na lata 2021-2022, która zakłada rozbudowę sieci sprzedaży, oferty produktowej oraz rozwój technologiczny domu maklerskiego.

Jesteśmy niezależnym domem maklerskim charakteryzującym się dużą elastycznością w działaniu. Mamy profesjonalny zespół pracowników z szerokimi doświadczeniami zdobytymi w różnych domach maklerskich, co jest naszym ważnym atutem we współpracy z emitentami. Klientom oferujemy zdywersyfikowaną ofertę produktową. Uważamy, że obecna sytuacja na rynku kapitałowym sprzyja rozwojowi domów maklerskich  – tłumaczy Piotr Teleon, Prezes Zarządu Prosper Capital Dom Maklerski.

Po zakończeniu oferty, emitent planuje niezwłocznie złożyć wniosek o wprowadzenie akcji na rynek NewConnect. Zapisy na akcje będą przyjmowane do czwartku 25 lutego 2021 r.

Więcej informacji o Emitencie oraz szczegółowe informacje o emisji dostępne są na stronie internetowej Prosper Capital DM – https://www.pcdm.pl/emisja-akcji-serii-i/prosper-capital-dom-maklerski/

Informacje o Emitencie:

Prosper Capital Dom Maklerski (PCDM) umożliwia pozyskiwanie oraz pomnażanie kapitału. Na bazie wieloletniego doświadczenia zespołu oraz aktualnej wiedzy rynkowej, proponuje Klientom najbardziej optymalne rozwiązania na rynku kapitałowym. Prowadzi emisję i dystrybucję instrumentów finansowych, takich jak: akcje, obligacje, certyfikaty Funduszy Inwestycyjnych Zamkniętych (FIZ), jednostki uczestnictwa Funduszy Inwestycyjnych Otwartych (FIO) i Specjalistycznych Funduszy Inwestycyjnych Otwartych (SFIO). Ponadto realizuje transakcje na rynku niepublicznym, świadczy szereg usług poemisyjnych. Oferta PCDM dostępna jest również w sieci Agentów Firmy Inwestycyjnej (AFI), którzy współpracują z PCDM. Prosper Capital Dom Maklerski jest autoryzowanym doradcą na rynku NewConnect i Catalyst oraz firmą partnerską GPW dla MSP. Współpracuje z Instytutem Energetyki Odnawialnej w zakresie wsparcia dla przedsiębiorstw z branży odnawialnych źródeł energii.

Arkadiusz Jóźwiak
Arkadiusz Jóźwiak
Autor licznych felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii, a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Prelegent wielu konferencji inwestycyjnych oraz szkoleń online. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019 oraz zdobyciem statuetki NEXUS w kategorii Analityk Roku 2019.

Najnowsze

Zobacz również