Retro S.A. podbija rynki zagraniczne i planuje 
debiut na NewConnect

629

Zespół RetroDo czwartku 13 maja trwają zapisy na Akcje Serii B Retro S.A. (RetroCegla.pl) – producenta ściennych i elewacyjnych płytek z historycznej cegły. W ofercie Spółki jest 45 000 sztuk papierów wartościowych, po cenie emisyjnej 89 zł. Spółka planuje niezwłoczne złożenie właściwego wniosku o dopuszczenie akcji do obrotu, aby tym samym jeszcze w tym roku zadebiutować na NewConnect. 

Retrocegla.pl (Retro S.A.) to wiodący, polski producent okładzin ścienno-elewacyjnych wykonywanych ze starych rozbiórkowych cegieł. Produkty sygnowane marką retrocegla.pl trafiły już do ponad 10 000 Klientów realizujących prywatne i komercyjne projekty, nie tylko w Polsce, ale także wielu krajach Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii, a nawet  Japonii. Spółka od początku swojej działalności skupia się na dystrybucji produktów w kanale e-commerce. 

Środki pozyskane z oferty publicznej zostaną przeznaczone na pokrycie wydatków związanych z dalszym rozwojem działalności spółki, a w szczególności:

  • automatyzacja i robotyzacja procesu produkcji płytek dekoracyjnych ze starej cegły rozbiórkowej.
  • zakup i uruchomienie zautomatyzowanej linii do produkcji okładzin ścienno-elewacyjnych wykonywanych z betonu.
  • rozwój kanałów sprzedaży, w tym powołanie dystrybucyjnej spółki zależnej w Niemczech.

Retro S.A. posiada poukładany, skalowalny i efektywny model biznesowy. Silna i naturalna obecność spółki w e-commerce, to jeden z naszych największych atutów, szczególnie w obecnych czasach. To doskonały moment na dalszy rozwój naszej spółki, dlatego chcemy zaprosić do naszego rosnącego projektu nowych inwestorów, zapewniając im jednocześnie płynność, dzięki notowaniu akcji spółki w Alternatywnym Systemie Obrotu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty za pośrednictwem Prosper Capital Dom Maklerski S.A.   – komentuje Konrad Pawełczyk, Prezes Zarządu Retro S.A.

Oferta Publiczna Akcji Serii B Retro S.A. obejmuje 45 000 sztuk papierów wartościowych, po cenie emisyjnej 89 zł. Spółka planuje jeszcze w tym roku zadebiutować na NewConnect. Zapisy na akcje przyjmowane są do 13 maja 2021 roku przez Prosper Capital Dom Maklerski S.A. oraz Dom maklerski Noble Securities S.A.. 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments