PlayWay uruchamia nową platformę Need for Game Idea

PlayWay

PlayWayPlayWay uruchamia dziś platformę dla graczy Need for Game Idea, przygotowaną przez spółkę zależną PWay. Dostęp do platformy jest bezpłatny i jest ona dostępna we wszystkich niemal państwach świata, poinformowała spółka. W dniu premiery Platformy planowane jest rozpoczęcie dystrybucji tokenów PWay przez spółkę zależną PWay.

„Zarząd PlayWay S.A. z siedzibą w Warszawie informuje, iż w dniu dzisiejszym platforma internetowa pod nazwą Need for Game Idea zostanie oddana do użytku wszystkich zainteresowanych internautów oraz graczy” – czytamy w komunikacie.

Platforma została przygotowana przez spółkę zależną PWay. O planach uruchomienia platformy PlayWay informował w połowie lipca 2020 r.

„Platforma Need for Game Idea zostanie udostępniona graczom oraz internautom równocześnie na wszystkich kontynentach oraz niemal wszystkich państwach na świecie” – czytamy dalej.

Dostęp do usługi jest darmowy po wcześniejszej rejestracji oraz założeniu konta użytkownika pod adresem www.pway.io. W dniu premiery platformy planowane jest rozpoczęcie dystrybucji tokenów PWay przez spółkę zależną PWay w związku z nadsyłanymi Ideami (Game Ideas) przez użytkowników Platformy, podano także.

PlayWay, który w 2016 roku zadebiutował na rynku głównym GPW, to inkubator zespołów deweloperskich, które tworzą gry komputerowe i mobilne w oparciu o pomysły własne oraz pomysły opracowane w centrali spółki.

ai
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments