Platynowe Megawaty za 2021 w kolekcji Noble Securities

869
Maklerzy

Noble SecuritiesNoble Securities S.A. nagrodzony Platynowym Megawatem za największą aktywność na Rynku Praw Majątkowych w roku 2021.

Statuetki Platynowego Megawata w kategorii „Makler Roku” dla:

  • Katarzyny Matuszewskiej za największy wolumen transakcji na rynkach TGE w zakresie działalności na rzecz klientów w roku 2021,
  • Karola Kosiarskiego za największą aktywność w zakresie obrotu instrumentami terminowymi na energię elektryczną w roku 2021.

Dom maklerski Noble Securities S.A. (NS) kolejny rok z rzędu został nagrodzony statuetkami Platynowego Megawata przyznawanego przez Towarową Giełdę Energii S.A. (TGE) dla najaktywniejszych spółek oraz maklerów działających na hurtowych rynkach energii elektrycznej, gazu oraz praw majątkowych.

Statuetkę Platynowego Megawata za największą aktywność na Rynku Praw Majątkowych w roku 2021 przyznaną Noble Securities S.A. odebrała Pani Wiceprezes Zarządu domu maklerskiego, Iwona Ustach.

„Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia i jesteśmy dumni, że nasza, ponad 15 letnia obecność na Rynku Praw Majątkowych, jest co roku nagradzana. Dzieje się to dzięki naszym Klientom, ale też dzięki naszemu zespołowi, który nieustannie dba o jakość naszych usług i dostosowanie do oczekiwań Klientów”powiedziała Iwona Ustach.

Profesjonalizm i zaangażowanie NS potwierdzają również nagrody Platynowego Megawata w kategorii „Makler Roku”. Otrzymali je:

  • Katarzyna Matuszewska za największy wolumen transakcji na rynkach TGE w zakresie działalności na rzecz klientów w roku 2021,
  • Karol Kosiarski za największą aktywność w zakresie obrotu instrumentami terminowymi na energię elektryczną w roku 2021.

Noble Securities S.A. jako pierwszy podmiot maklerski w 2005 roku został dopuszczony do działania na Towarowej Giełdzie Energii S.A. Od tego czasu usługi oferowane Klientom są nieustannie poszerzane i rozwijane, w oparciu o wysoko wykwalifikowany zespół maklerów giełd towarowych oraz udostępnianą Klientom wyspecjalizowaną platformę transakcyjną NSenergy.

Uroczysta gala wręczenia Platynowych Megawatów odbyła się w ramach XIV Forum Obrotu w dniu 5 września 2022 r.

Dom maklerski Noble Securities S.A. od 1994 roku jest aktywnym uczestnikiem polskiego rynku kapitałowego z ofertą skierowaną zarówno do detalicznych, jak i profesjonalnych Klientów. Z sukcesem realizuje projekty publicznych i prywatnych emisji obligacji. Jest jednym z niekwestionowanych liderów na rynku praw majątkowych, za co wielokrotnie został nagrodzony statuetką Platynowego Megawata przyznawaną przez Towarową Giełdę Energii S.A.

Dom maklerski Noble Securities S.A. wspiera swoich Klientów detalicznych oferując im szeroki wachlarz usług w zakresie prowadzenia i obsługi rachunków maklerskich, rachunków IKE i IKZE, a także Doradztwa Inwestycyjnego.

ai
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments