Panattoni wybuduje w Sulechowie największe centrum dystrybucyjne dla TK Maxx

Panattoni zrealizuje obiekt dla TJX Europe – właściciela marki TK Maxx, podała spółka. Centrum dystrybucyjne o powierzchni 61 135 m2 będzie zlokalizowane w Sulechowie. Inwestycja wesprze dostawy produktów do sklepów TK Maxx w Polsce, Niemczech, Austrii i Holandii.

„Obiekt BTS o powierzchni 61 135 m2 – z czego 5 644 m2 zajmą pomieszczenia socjalne i biura – powstanie w Polsce Zachodniej, w Sulechowie – 20 km od Zielonej Góry. Inwestycja będzie gotowa już na przełomie roku 2022/2023, a na jej terenie powstanie atrakcyjny obszar krajobrazowy, będzie samowystarczalna i w pełni ogrodzona. Obiekt w Sulechowie będzie szóstym centrum dystrybucyjnym firmy w Europie” – czytamy w komunikacie.

Inwestycja wesprze dostawy produktów do sklepów TK Maxx w Polsce, Niemczech, Austrii i Holandii, podano także.

TJX Europe to firma zarządzająca markami detalicznymi TK Maxx i Homesense w Europie. Koncept zarówno TK Maxx, jak i Homesense opiera się na modelu off-price, który polega na sprzedaży znanych marek i projektantów w okazyjnych cenach. Sieć TK Maxx posiada 602 sklepy w sześciu krajach Europy.

Panattoni Europe jest częścią Panattoni Development Company, jednego z największych deweloperów powierzchni przemysłowych na świecie.

ai
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments